Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek népszerű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek népszerű?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy idáig nem nagyon járogattam el bulizni,nincs sok barátom se,de szeretném ha ez megváltozna.Nem akarok plázacica lenni,mert mostanában azok a menők,de én nem akarok ilyen lenni,hanem azt szeretném ha sokan ismernének,népszerű akarok lenni.

1 buliba voltam eddig,nem volt barátom,nem iszok,cigizek( nem is akarok soha!),eléggé gátlásos félénk "kislány" vagyok,vagyis szerintem mások így látnak,de én teljesen másnak érzem magam belül,csak félek előhozni ezt az énem,nem merek megnyílni másoknak.Hogyan változzak meg?Mi kell ahhoz,hogy valaki népszerű legyen?

16/L


2010. aug. 9. 18:44
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
De hát én pont,hogy szívesen mennék bulizni,inni,táncolni,meg pasizni,mert erre vágyom,és nem azért hogy népszerű legyek,muszájból,de vmi megakadályoz benne,kicsit gátlásos vagyok még,és ezt akarom leküzdeni.
2010. aug. 9. 18:59
 12/27 A kérdező kommentje:
Első válaszoló,sajna nem tudok neked írni,úgyhogy te írj nekem,ha még szeretnél segíteni:)
2010. aug. 9. 19:00
 13/27 anonim ***** válasza:

figyelj, rengeteg tanácsot tudnék adni arról, hogy énb milyen vagyok, és hogy ezzel kiket taszítok el magamtól, és kiket vonzok. de ez persze attól is függ, hogy mennyire akarsz átváltozni. mert maradj önmagad, és csak egy kicsit alakulj át. milyen téren akarsz változni, attól is függ az, hogy miket tudnék tanácsolni.


1. voltam ---> tényleg írhatsz privit xP

2010. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
okés bocsi, nemvettem észre, írtam már privit.
2010. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
"Testre van még gyúrni bóven.." Ezek szerint kövér vagy? CSak azért mert akkor a szövegeddel kell a középpontba kerülni..
2010. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
szóval visszatérve: fiúk vagy lányok körében akarsz népszerű lenni?
2010. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Egyszerűen gondolj arra, hogy te egy kedves, okos, értelmes, vonzó lány vagy, aki megérdemli, hogy szeressék.


Nem csak népszerűséget, az nem sokat ér, hanem azt hogy valaki igazán szeressen. Ez megoldaná a bátortalanságodat, igazam van? Nem kell pop szrárnak lenned. Neked egy fiú kell akiért oda lehetsz, és aki fülig szerelmes beléd.


Sajna nem elég rájönni mi kell az embernek... de ha tudod mi célod, az már szerintem haladás.

Én most kb. itt tartok, szóval nem vagy lemaradva :)


Ha gonolod írj privit!


16/F

2010. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Nem,nem vagyok kövér,de a fenekemen,combjaimon van felesleg.

Lányok és fiúk körében is,de inkább a fiúk körében szeretnék népszerű lenni,és ezt ne értsétek félre;)

2010. aug. 9. 19:52
 19/27 anonim válasza:

Nos, én eleinte nem voltam "népszerű" viszont most eléggé az vagyok. Társaság középpont stb. Ez pedig úgy sikerült, hogy sokat kell ismerkedni, haverkodni most pl a fél gimi a haverom, barátom. Mondjuk én inkább fiús típus vagyok, nem szoktam lányokkal haverkodni, meg fiúkkal könnyebben kijövök, sok ismerősöm van közösségi oldalakon. Szóval próbálj mindig sokat beszélni, ismerkedni, felvenni msn-re olyan ismerősöket akiknek köszönsz utcán vagy suliban stb. És így majd népszerű leszel, de van amikor viszont nem jó, mert mindenkit az érdekel, hogy mi van veled, mi történt stb. Szóval fontold meg :D

16/L

2010. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

1.vagyok


az én combomon,fenekemen és csípőmön is van felesleg. de persze a fiúkat nem ez érdekli, sőt elég sokan mondják, hogy jó a popsim, mert van, és kerek :D amúgy írtam privit válaszolhatsz =)

2010. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!