Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is túl konzervatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túl konzervatív vagyok?

Figyelt kérdés

Férjem szerint nagyon konzervatív vagyok, pedig csináljuk análisan és orálisan is elég sűrűn. ... igaz, általában este illetve éjjel, mivel van két gyerekünk, előttük azért nem kéne....

Ha van rá mód, hogy nappal csináljuk, természetesen kapunk az alkalmon.


A lakás minden pontján szeretkeztünk már, azt mondja jó velem, de ő szeretne még egy lányt vagy fiút bevonni. Én meg nem. Végülis ő sem ragaszkodik a dologhoz, de azt mondja, szívesen kipróbálná, izgatja a fantáziáját.


Meséltem neki egy barátnőmről, aki tök az ellentétem, volt sok sok pasija, hiába van férje, gyerekei, nagy kanállal habzsolja a szexuális életet. Csinálja a férje mellett nőkkel, pasikkal.... férjem szerint ez tök vagány dolog és jó és szerinte én konzervatív vagyok, őt nem zavarná, ha én is ezt csinálnám.


Szerintem a szex két emberre tartozik, két ember között is lehet változatos, izgalmas.....


Szerintetek?


2010. aug. 7. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha a férjedet nem zavarná, hogy úgymond megcsalnád, akkor el kell gondolkozni, hogy szerethet-e még egyáltalán? Mivel, ha nem zavarja, akkor ő is simán megtenné(szerintem). Mivel újdonságokra van szüksége, egy kicsit talán ellaposodottnak érzi a dolgot.

És egyáltalán nem vagy ezért konzervatív!!!!

2010. aug. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem konzervativizmus, hanem hűség kérdése.
2010. aug. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja nagyon szeret, de hiányzik neki egy kis izgalom......
2010. aug. 7. 09:28
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

szerintem ezt teljesen embere válogatja, személyfüggő...egyszerűen másképp gondolkodtok...én is olyan vagyok,hogy külön tudom választani a szexet az érzelmektől és amíg tudom, hogy érzelmileg én vagyok a number1,addig nem zavar, ha mást is bevonunk a szexuális játékokba, persze csak közös játékokba...az már tényleg nem szép ha mondjuk elmegy egyedül,hogy másokkal is kefélgessen... de ez pl csak az én véleményem, az én értékrendem...van, akinek ez már rég megcsalás...valahol félúton kellene találni egy megoldást kettőtök között, ami mindenkinek jó...jól átbeszélni a dolgot és kompromisszumra jutni,mindenki enged egy kicsit...


egyébként konkrétan a kérdésre válaszolva: nem, egyáltalán nem vagy konzervatív,szerintem teljesen normális és izgalmas a szexuális életetek így is...van akinek az orál meg az anál is tabu, gondolj csak bele, mit szólna egy olyan nőhöz a férjed?


21/L

2010. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kérdeztem tőle, azt mondta olyan nem kéne neki.


Ilyen esetben nem tudom hogy tudnánk közös nevezőre jutni.


Mert azt kellene valóban, csak hogy.......?

2010. aug. 7. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen izgalomra vágyik?? Ez nem normális, már bocs.Meséljél már neki olyanokról, akik 3 éve nem szexeltek. Mit akar? Szakadék felett szexelni? Ugyanmár! Az első válaszolónak igaza van!
2010. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, remek, eltűnt a válaszom...

Nem vagy konzervatív, ő meg egy bunkó.

Nem vagyok híve ezeknek a dobd ki válaszoknak, de itt sok problémát megoldana, mert úgy meg fog csalni, ha nem mész bele a perverz játékaiba, hogy csak na.

20/L

2010. aug. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!