Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taktikázik a srác?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt megismertem egy srácot, sokat beszélgettünk és úgy vettem észre hogy érdeklem és a környezetem is azt mondta, de volt és van is párom és engem nem érdekelt mint férfi, de nem koptattam le mert olyan jókat lehetett vele beszélgetni. Egyszer csak eltűnt, nem keresett és se őt. Majd kb fél éve megjelent újra az életemben, igazából szólt hogy ahol ő dolgozik oda keres embert a főnöke, át is mentem hozzájuk dolgozni mert jóval több a fizetés. Nem vagyunk közvetlen kollegák csak van olyan hogy ő is ott van, amúgy a felettesem. Úgy vettem észre mikor odakerültem hogy teljesen odáig van értem, igazából szerintem nem csak nekem tűnt fel hanem a többieknek is. Az utóbbi időben megváltozott, van olyan hogy rám se néz és mintha nem is foglalkozna velem máskor meg nagyon barátságos. Nem tudok kiigazodni rajta, elég sokat agyalok rajta az utóbbi időben. Ez a viselkedés taktikázás lenne a részéről, nem igazán értem?

2020. szept. 14. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
A taktikázós férfi valojában még egy gyerek. Kérdés, neked jó-e ez..
2020. szept. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld magad az ő helyébe: felettesed (és párod is lenen) egy személyben. Ezt a nyilvánossággal nem szabad éreztetni, láttatni. Ezért tartózkodóbb.

Randevúzgattok, vagy még mindig csak a szemezgetésnél tartotok? Amikor kettesben vagytok, kérdezz rá az érzelmeire irántad.

2020. szept. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van párom, velem már nem olyan mint az elején,de attól még szeretem, megcsalni nem csalnám meg. Csak úgy vettem észre hogy taktikázik ez a srác és azóta mintha érdekelne jobban akaratom ellenére is.
2020. szept. 14. 14:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jááá, ha van párod és nem akarod megcsalni, akkor ne forgasd a fejedben azokat a dolgokat, amiket leírtál, mert én úgy értelmeztem a kérdésed, hogy szeretnél vele kapcsolatban lenni, csak a fiú tartózkodóbb lett, mellőz téged.

Inkább összpontosíts a mostani párodra.

2020. szept. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbálok. Nem tudatos, az a baj hogy úgy érzem nem tudom irányítani, de próbálok nem gondolni rá.
2020. szept. 14. 15:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálod, de azért oda mentél dolgozni. Szerintem, itt a férfi hozzáállásával nincs baj, itt te vagy az, aki taktikázik. Rohadtul nem vagy egyenes, ha a párod kell neked, akkor teljesen egyértelműen elutasítanád ez a férfit, igaz, akkor nem lett volna jobb munka. Hmmm...

Ha meg ő kell, akkor szakíts a barátoddal.

2020. szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk kikéne dobnod a párod, vagy megcsalni.
2020. szept. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Eléggé szeretethiányos lehetsz, ha egy kis figyelemtől, meg pár jó szótól már elkezdesz kötődni a másik felé.

Hogy taktikázik vagy sem, nem tudom, de hogy te már taktikázol, az tuti.

2020. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!