Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Követeli a pénzt és az intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Követeli a pénzt és az intim képemet is elküldte Gmail-re. Érdemes feljelenteni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, nem tudom, hogyan kell egy feljelentést tenni (18 vagyok). Az exem elhagytam, mert lelkileg terrorban tartott, nem bírtam tovább mellette.

Indiában él és elmentem hozzá, ő fizette a hotelt és a kaját, mert ezt így akarta. Nem tud leszállni rólam. Undorító üzeneteket írt pár héttel ezelőtt folyamatosan.

Ma írta, hogy adjam vissza a pénzt és alatta elküldte mellé az intim képemet. Gondolom ezzel utalt arra, hogy majd megosztja az osztálytársaimnak, mert titokban lementette a nevüket facebookról. Végzős vagyok. Ha ez megtörténne, nem fejezném be sulit, nagy pazarlás lenne, de nem tudom mit csináljak. Nincsenek barátaim, a nagymamával élek, nem akarok a terhére lenni.

Hol jelenthetem fel?



2020. szept. 6. 22:39
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
72%
Totál hihető hogy 18 éves lanykent fogtad magad és elutaztal egy totál ismeretlen emberhez a világ másik felére. Mit gondoltal? Örülj hogy egyáltalán élve megusztad.
2020. szept. 7. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
28%
Kimentél külföldre kurválkodni, vigyorogtál amikor fényképeztek dugás közben, most meg ide jössz panaszkodni ...
2020. szept. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
87%
Jó, tegyük fel, hogy nem kamu. Írd meg az "exednek", hogy mikor a képek készültek, még nem töltötted be a 18-at. Tehát feljelentheted pedofil képek birtoklásáért és terjesztéséért. Nyugodtan kamuzd be, hogy Magyarországon fogják elítélni, kap pár évet.
2020. szept. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Tanulságnak jó lesz kérdező, hogy nem küldesz magadról minden jött-ment embernek meztelen fotókat, főleg arccal. Sosem értettem mi visz rá embereket, hogy ilyeneket csináljanak,pedig már nem vagyok mai csirke.
2020. szept. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
15%

KAMU!


Kamu, hiszen itt mindig azt olvasom, hogy a külföldi, főleg színesbőrű pasik mekkora csodálatos férfiak, bezzeg a magyarok, féreg, suttyók.

Nem csak cigó volt? India meg Olaszliszka?

2020. szept. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
33%
Jogászok, olyat nem lehet, hogy levédeti a képeket a csaj és ha a pali felhasználja azokat, fizethet? Mert ha igen, én ezt csinálnám és valami horribilis jogdíjat kamuznék a madárnak.
2020. szept. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
#27 ha te lennél a pasi helyében Indiában, te benyalnád ezt? :)
2020. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
73%
Én a helyedben nem csnálnék semmit, csak tiltanám mindenhonnan, új név, új telószám stb. Megfenyegetném, hogy ha elküldi a képeket az osztártársaimnak, akkor az szexuális zaklatásnak minősül az osztálytársak felé, a szülők fel fogják jelenteni, mert szexuális tartalmat küldött a gyerekeiknek, emiatt körözni fogja őt az interpool és amint az eu területére lép, elfogják és ki is utasíthatják. Amúgy ha tényleg elküldi az osztálytársaidnak é, akkor nyilván azok is , meg a szüleik is látni fogják azokat a képeket, de tudod mit? Nem hagynám hogy ez tönkretegye az életem. Ma már nem nagy cucc a meztelenkedés, fiatal szép nő vagy, nincs mit szégyellned a testeden. Persze attól még ez súlyos dolog meg visszaélés, de ne hagyd hogy a tanulás és a jövőd rovására menjem a dolog. mire 30 leszel, már senki nem fog emlékezni erre. Pénztr nehogy adj neki, mert még ha el is küldöd, ugyanúgy visszaélhet a képeiddel, csak zsarolni fogsz míg élsz, hogy küldjél neki még több pénzt...
2020. szept. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Nem értem a leírásodat. Most milyen pénzt adjál vissza neki?!

Ha jól értem ő adott neked pénzt és most azt kéri vissza?

Azért óriási különbség van a kettő között! Én kölcsönadok? Valakinek, és kéri vissza a pénzét. Vagy gipsz Jakab megfenyegetett ha nem küldök neki pénzt, ezt és azt csinál...


Megírnád nekem légyszi pontosan hogy kell érteni azt hogy "kéri vissza a pénzt" ??!


Egyébként így 25+ túl fogalmam sincs mit keres Indiában egy 18 éves lány, és miből utazott oda?

2020. szept. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
60%
Az indiai fizette a hotelt meg mindent. Azert ennyire nem nehez felfogni amit irt.
2020. szept. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!