Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Követeli a pénzt és az intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Követeli a pénzt és az intim képemet is elküldte Gmail-re. Érdemes feljelenteni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, nem tudom, hogyan kell egy feljelentést tenni (18 vagyok). Az exem elhagytam, mert lelkileg terrorban tartott, nem bírtam tovább mellette.

Indiában él és elmentem hozzá, ő fizette a hotelt és a kaját, mert ezt így akarta. Nem tud leszállni rólam. Undorító üzeneteket írt pár héttel ezelőtt folyamatosan.

Ma írta, hogy adjam vissza a pénzt és alatta elküldte mellé az intim képemet. Gondolom ezzel utalt arra, hogy majd megosztja az osztálytársaimnak, mert titokban lementette a nevüket facebookról. Végzős vagyok. Ha ez megtörténne, nem fejezném be sulit, nagy pazarlás lenne, de nem tudom mit csináljak. Nincsenek barátaim, a nagymamával élek, nem akarok a terhére lenni.

Hol jelenthetem fel?



2020. szept. 6. 22:39
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Barmilyen meztelen kep mar nem ciki,ha nyilvanossagra kerul. Sokan kitesznek magukrol onkent aktfotokat!!(En nem.) Szoval tobbet ne kuldj senkinek meztelent.


Mindennel fontosabb,h befejezd az iskolat!! Akar mashova atjelentkwzve is. Az iskola vezetosege biztos segiteni fog.

2020. szept. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne sírj, tudod, mint van az a mém hogy ég a ház a figura mellett, ő meg nyugiban ott ül a teraszon és sörözik. Annyi baromság van a világon, legalább hamar megedződsz. Ne foglalkozz vele, ha nem fenyeget fizikailag, csak a képeiddel zsarol, az már egy fokkal jobb helyzet. Legközelebb majd nagyon vigyázz ezzel, de ha esetleg el is küldi a képed valakinek, attól még lehet boldog életed, nem ezen fog múlni.
2020. szept. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
77%
Mert mi van akkor ha van nekik rólad meztelen képük? Valószínűleg már úgyis láttak meztelenül itt-ott. A legegyszerűbb, ha megkéred az osztálytársaidat hogy jelentsék a profilt, akkor talán a facebook még tiltja is.
2020. szept. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 peca1000 ***** válasza:
100%

Az idővonaladra írd ki, hogy jártál, és tiltsa le minden ismerősöd ezt a palit, majd te is.


Ha van róla meztelen képed, te is küld el neki e-mailben, hogy figyelmeztesd, te is azt teszel vele, amit ő veled.

2020. szept. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
65%
Februárban nem volt suli, mikor hetekre a világ túlfelére utaztál?
2020. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Itt influenza szünet volt és kihagytam +1 hetet a suliból. Tehát 2 hétig voltam ott.
2020. szept. 6. 23:33
 17/31 A kérdező kommentje:
Szerbiai vagyok, ez lemaradt.
2020. szept. 6. 23:33
 18/31 anonim ***** válasza:
85%
Bemész a rendőrségre, és megmutatod nekik az üzenetet, ők majd megmondják, hogy tudnak -e valamit tenni.
2020. szept. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

'Ha ez megtörténne, nem fejezném be sulit'


Ezzel csak neki szerzel örömet, mert sikerült rosszat tenni neked.

Nehogy már egy ilyen alak miatt cseszd el az életed!

2020. szept. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
25%
Sok eszed van hülyegyerek! Legalább megkapod amit érdemelsz!
2020. szept. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!