Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Követeli a pénzt és az intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Követeli a pénzt és az intim képemet is elküldte Gmail-re. Érdemes feljelenteni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, nem tudom, hogyan kell egy feljelentést tenni (18 vagyok). Az exem elhagytam, mert lelkileg terrorban tartott, nem bírtam tovább mellette.

Indiában él és elmentem hozzá, ő fizette a hotelt és a kaját, mert ezt így akarta. Nem tud leszállni rólam. Undorító üzeneteket írt pár héttel ezelőtt folyamatosan.

Ma írta, hogy adjam vissza a pénzt és alatta elküldte mellé az intim képemet. Gondolom ezzel utalt arra, hogy majd megosztja az osztálytársaimnak, mert titokban lementette a nevüket facebookról. Végzős vagyok. Ha ez megtörténne, nem fejezném be sulit, nagy pazarlás lenne, de nem tudom mit csináljak. Nincsenek barátaim, a nagymamával élek, nem akarok a terhére lenni.

Hol jelenthetem fel?



2020. szept. 6. 22:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

Egyelőre nincs miért feljelentened, mert nem csinált semmit.

Másrészt a magyar rendőrség semmit nem fog tenni egy Indiában élő emberrel szemben.

2020. szept. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
59%
Na ezert nem kell boxos kepu indiaival osszejonni es senkinek sem szabad kuldenk intim kepeket. Egy eletre megtanulod legalabb, ha hulye voltal.
2020. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
16%
Csak ojanal gyere ösze aki normális és magyar
2020. szept. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Elég durván érzem magam már hónapok óta, kérlek, ne bántsatok még itt is. Egy ellenségem volt eddig életemben, de ezt neki sem kívánom.

Köszönöm, aki megérti a helyzetem.

2020. szept. 6. 22:47
 5/31 A kérdező kommentje:

Ok. Itt sem tudok segítséget kérni.


Ne is írjatok csak jobban sírok.

2020. szept. 6. 22:48
 6/31 anonim ***** válasza:
83%
Corona virus idejen, ami mar fel eve tart, te vallaltad a kockazatot es penzt nem kimelve kiutaztal Indiaba, atszallasal? Jo hogy tobb honapig nem is lehetett menni, sehova se de neked sikerult, meselj meg! XD
2020. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%
Fenyegesd meg te is. Ha a kepeid nyilvanossagra hozza, akkor feljelentheted, bar nem hinnem, hogy van ertelme, nem fognak vele foglalkozni.
2020. szept. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%

"Csak ojanal gyere ösze aki normális és magyar" 😂

Meg aki tud írni.

Zaklatásért fel lehet jelenteni. Bemész és ott úgyis segítenek, hogy ilyen ügyben mit kell tenni.

Kitartást!

N28

2020. szept. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Februárban simán lehetett utazni még. Hagyjuk. Tényleg nem tudjátok, hogy mennyire romboljátok a közérzetem.
2020. szept. 6. 22:50
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

7-es, most kb nyáron lehetett utazni ahová akartál!

N28

2020. szept. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!