Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba, baj hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba, baj hogy én így gondolom? Más is van így, ők mit tesznek?

Figyelt kérdés

Úgy látom,hogy a 14-17 éveseknek csak a pia,cigi,drog és a szex a fontos.Nem érdekli őket semmi csak hogy felszedjenek egy diszkóribit vagy egy divatmajom srácot és azzal kefélhessenek.Mire jó ez?Csak a külső érdekli a többséget és nem a belső.

Én ünnepségeken iszok csak,de akkor sem rúgok be.Soha nemrúgtam még be.Cigit próbáltam de annyi volt nem cigizek.Drogot nem is tartottam még a kezemben,de nem is fogok.Szeretnék már egy barátot,akinek nem csak arra kellek.Tudom még ennyi idősen nem való nekem pasi,majd 1-2 év múlva,nem kell elkapkodni mindenki ezt mondja.Ezt én is tudom,de mégis vágyom rá hogy szeressenek.Barátaim nem sokan vannak,de az a pár is iszik,cigizik de amellett mégis jófejek és szeretnek.Ők elfogadták hogy én nem rontom el magam és ezt tisztelik is nem akaratoskodnak.De a többi ember kiközösít csak mert más vagyok.Nem vagyok egy divatmajom,nem ugrok rá az első srácra.Szerény és kedves lány vagyok aki könnyen felhúzza magát.Nem vagyok buta,és nem nézek ki rosszul sőt azt mondják nagyon szép vagyok.Úgy érzem hogy bennem több van mint egyes diszkóbabákban akik olyanok mint egy robotok,mintha kiölték volna belőlük az érzelmeket.De mégis furcsán érzem magam.


Bocsi ha hosszú lett,csak én már nem értem a korombelieket.

Köszi előre is!

14/L


2010. aug. 5. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
hasonlóan érzek énis :(:(14/F
2010. aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát belőlem is ki lehetne törölni az érzelmeket :(

utálok érezni bármit is..

még se iszom, nem cigizek , nem is drogozok..

próbálok normális lenni.. 16/f

2010. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ha normális akarsz lenni,hagyd hogy az érzelmeid kibontakozzanak.hidd el! van egy ismerősöm aki kiölte magából a szeretetet,csak mert egyszer csalódott egy lányban,és nem akar mégegyszer úgy beleszeretni valakibe hogy az életét adja érte és aztán csalódjon.de az ilyen dolog rossz...ezért kell okosan gondolkozni és nem kiölni a szeretetet.mert így másokat bántunk meg.engem is nagyon megbántott mert én szerettem,de ő átvert.enyit erről
2010. aug. 5. 09:42
 4/8 anonim ***** válasza:

engem eddig nem egy lány vágott át.. pontosan : 8..akit nagyon szerettem a legtöbb 3 év volt a legkevesebb: 4 hónap

és most már tényleg nincs nagy kedvem az egész szerelemhez

2010. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most majd jön mindenki, és megdicsér, hogy milyen érett a gondolkodásod, hogy ritka az ilyen. Te pedig tudatosan, vagy tudat alatt vágysz erre, szereted, ha megdicsérnek az emberek. Ne itt keress önigazolást, könyörgöm!


Ha nekik az esik jól, hogy cigiznek, isznak, drogoznak, mert az olyan felnőttes, hajrá, maguk cseszik el az életüket, húsz év múlva meglátod milyen leszel te, és milyen ők. Hidd el, nem az általános iskolás éveid lesznek a legmeghatározóbbak, a gimiben meg úgy is olyanokkal kerülsz össze, akiknek hasonló a gondolkodásuk. Ha elég érett vagy, fel tudod fogni, hogy minden ember más.


Ha tényleg annyira nem érdekelnének a fiúk, valószínűleg nem a "szex témakörbe" az "egyéb kérdésekhez" írtad volna ki a kérdést, hanem a "kamaszok" témakörbe. Sokmindent elárul.


Szerény és kedves lány, aki egészen addig marad szerény és kedves, amíg szembe nem jön egy olyan srác akibe fülig belezúgsz, és aztán mindent az ő kedvéért teszel. Volt már olyan ismerősöm aki teljesen kifordult önmagából, csak azért mert szerelmes lett.

Például magam is. Egészen addig, amíg ilyen szűken látod a világot, ne nyilváníts véleményt, úgyis változni fog.


Az élet meg akkor is igazságos, ha ezt sokan nem is látják be. Azokat bűnteti, akik megérdemlik, és azok szerencsések, akik ugyancsak megérdemlik. Ha elég idős leszel hozzá, megérted.

2010. aug. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mai társadalom azokat az embereket bünteti akik normálisak, nem elfogadott jónak lenni.
2010. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. 15/l lány vagyok, és hasonlóan gondolkozom, mint te. Szerencsére van egy pár nagyon jó barátnőm, akivel bármit megbeszélhetek, és nem néznek le azért, mert nem iszom le magam minden hétvégén vagy nem fekszem le minden szembejövő sráccal. Sőt nemrég végre találtam egy rendes fiút, akire már nagyon rég vártam :)

Biztos vagyok benne, hogy csak jól jársz vele, hogy nem dőlsz be a mai trendeknek. Ne foglalkozz vele, ha beszólnak, mert te nem vagy olyan, mint a többi, csak magukat járatják le, talán egyszer rájönnek ők is, hogy nem ez az út a boldogsághoz ;)

2010. aug. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezen szerintem ne háborodj fel. Tényleg mások a mai fiatalok.

Ők ált. azért teszik amit, mert be akarnak illeszkedni egy adott rétegbe.

Aki nem tartja tiszteletben, amit gondolsz annak pedig nagy ívben kaksizz a fejére. Kár hergelned rajta magad.

Az hogy meg te jobb vagy a többinél vagy sem az más kérdés. Szerintem mind egyformák vagyunk, semmi jogod nincs ahhoz, hogy másokat "köpködj", viszont nekik sincs rá okuk veled szemben.

Ezért én még mindig azt mondom, hogy ha valaki nem jön be a te elképzeléseidnek akkor ne pazarold rá az időd.

Nem kell velük foglalkozni. Éljék csak az életüket.

Bár én régimódi vagyok, és szerintem jól teszed, hogy nem állsz be közéjük. De ez az én szubjektív véleményem csak.


26f

2010. aug. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!