Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetero nők, ti is nézitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero nők, ti is nézitek néha más lány mellét?

Figyelt kérdés

Én egy 100%-ig heteroszexuális 19 éves lány vagyok, de néha nagy erőfeszítésekbe kerül nekem, hogy ne bámuljam pl a beszélgetőtársam vagy a buszon velem szemben ülő csaj melleit :S Főleg, hogyha nagy van neki meg kivágott a felsője :S Tudjátok, ami így domborodik, meg szép a bőre meg minden... :S:S A sztorihoz hozzátartozik, hogy nekem semmi mellem nincsen, de amúgy miközbe nézem őket, nem azon kattog az agyam, hogy hű de féltékeny vagyok, vagy ilyesmi... Sőt, nem is szeretnék nagy melleket. De akkor mitől lehet? Szexuális vonzalmat EGYÁLTALÁN NEM érzek se nők, se a melleik iránt, mielőtt valaki leleszbizne vagy lebiszexezne :S


Egyedül vagyok ezzel? :S


2010. aug. 3. 18:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

én is megszoktam mindig nézni más nőt, pedig 100, hogy a fiúkhoz vonzódom! de még is megnézem. mindegy milyen nőről van szó, általában az átlagosat is megszoktam nézni :D leginkább a mellét, és a fenekét, vagy a karját kezét:D

18l

2010. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, örülök, h nem vagyok egyedül!! :D Igen, így belegondolva, én is volt már, h a fenekét, lábát is megnéztem :D
2010. aug. 3. 19:37
 13/18 anonim ***** válasza:
85%
a nők megnézik egymás,akár az öltözködésből,hajviseletből is ötleteket lopnak,szóval no para:)meg persze méricskélik egymást...
2010. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%
én 100% hetero vagyok,a barátnőmmel mégis mindig nézzük más csajoknak a seggét és a mellét:D és mondjuk hogy húú dejó segg/mell:D:D jó időtöltés
2010. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A melleknek nem lehet ellenállni kortól, nemtől függetlenül:P

21F

2010. aug. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Minden alkalommal...aztán kihúzom magam hadd látszódjon a 95b-s cicim nekem is:D

18L

2010. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!! :D:D
2010. aug. 3. 21:40
 18/18 anonim ***** válasza:
Hetero vagyok és megnézem, de nem csak a melleket, hanem mindent.:P Ha pedig jó a csaj, azt elismerem és nem fikázom.
2010. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!