Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én reagálom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Amikor együtt vagyunk a barátommal, akkor nem is kételkedek benne, hogy szeret, mindig "rajtam lóg", egyedül nem hagyna még egy percre sem, amikor meg hazamegy, vagy én jövök el tőlle és emesenen beszélgetünk, olyan izé...lassan ír, meg van, amikor egyszavas válaszokat kapok, meg szöszmötöl... Ááá...minden fiú ilyen? Vagy csak én reagálom túl? 17/L
2010. aug. 3. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen te reagálod túl. Én se szeretek MSN-en beszélgetni.
2010. aug. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is néha úgy érzem a barátommal kapcsolatban, hogyha telefonon beszélünk akkor nem olyan mint személyesen. De én biztos vagyok benne, hogy szeret. Szerintem személyesen a fiúk jobban a tudtunkra tudják adni azérzelmeiket. Úgyhogy ne izgulj! Legyetek boldogok!

23/L

2010. aug. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

akkor miért van fent msn-en, ha nem akar beszélgetni??


nekem is volt ilyen pasim. hamar véget ért az egész, mert kiderült, hogy kihasznált végig. jól érezte magát velem, látszott rajta, viszont, mikor nem voltunk együtt, akkor szinte le se sz...

nem akarlak ám úgymond felzaklatni, csak elmondom a saját tapasztalatomat.

mióta vagytok együtt?

2010. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Én sem kételkedek benne, hogy szeret, csak azért néha megkérdezem magamtól, hogy miért van ez.

2010. aug. 3. 08:35
 5/11 A kérdező kommentje:
14 és fél hónapja vagyunk együtt
2010. aug. 3. 08:36
 6/11 clint ***** válasza:

gondolom más is van fenn neki msnen, ha nekik is válaszol akkor logikus, hogy lassan ír.

Egyébként kissé dúrva, hogy hazamész tőle, és már msnen akarsz vele beszélni, sztem egykicsit vegyél vissza nem minden srác szereti, ha nagyon csüngnek rajta.

Azt, hogy megcsal nemhiszem, erre komolyabb jelek utalnának, azt meg sztem ne várd el, hogy msnen csak veled beszélgessen.

2010. aug. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Háát én már vagyok személyesen - telón és msnen is. Személyesen természetesen csak az övé vagyok - Telefonon kicsit kevésbé vagyok beszédes - de MSNen meg másokkal is szoktam. Vagy fent maradok msnen és játszok mellette - ilyenekért vagyok kevésbé beszédes ott. MSNre nem érdemes alapozni. Köze sincs a személyes beszélgetéshez

22F

2010. aug. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ez fordítva lenne azt hiszem azt kevésbé szeretnéd
2010. aug. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem mindenhol ugyanolyan kedves, törődő és figyelmes. Személyesen is épp úgy, mint telefonban vagy gépen. =)
2010. aug. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
semmi gond vele,ne aggódj:)))
2010. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!