Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar? Barátságot vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar? Barátságot vagy többet annál?

Figyelt kérdés
van egy fiú (lány vagyok), aki negyon tetszik. suliban mindíg odajött hozzán szünetekben (most ballagott, én 7-be mek), volt h többször bejött a termünkbe amikor nekünk volt ott óránk, többször átkarolta a vállam vagy hgy írjam, ö hát csak lazán ott lógótt a vállamon a karja, többször kérte h kisérjem haza suiból, meg általában kereste suliban is a társaságomat, a többiek mind azt mondják h bejövök neki, mostanában meg már bejött a puszilkodás is köszönéskor :D csak nem tudom hogy amiket fent leírtam azok milyen 'jelek' :S írjátk le a véleményeket minél hamarabb, mert még van 1 hónap a nyárból amikor találkozhatunk :D légyszives!!
2010. aug. 2. 21:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

hát sok közös ismerősünk van, az egyikük még flörtölget is nekem (:S) jóba vagyok a haverjaival (osztálytársaival)


majd próbálkozok :D köszi a válaszokat!

2010. aug. 4. 13:15
 12/13 A kérdező kommentje:
ja és amikor barátnőim mondták neki hogy hívjon fel (célzásképpen) akkor elpirult :D
2010. aug. 5. 23:08
 13/13 A kérdező kommentje:
am elég furcsa vagyok... fekete haj, magasabb nála (megnőttem), kék szem és hullafehéz bőr... nem tudom mit lehet rajtam kedvelni... :) meg ő sem hétköznapi: züld-fekete taraj, zöld szem ráadásul még züld bakancs is:D szal furcsa páros lennénk... :(
2010. aug. 6. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!