Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar? Barátságot vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar? Barátságot vagy többet annál?

Figyelt kérdés
van egy fiú (lány vagyok), aki negyon tetszik. suliban mindíg odajött hozzán szünetekben (most ballagott, én 7-be mek), volt h többször bejött a termünkbe amikor nekünk volt ott óránk, többször átkarolta a vállam vagy hgy írjam, ö hát csak lazán ott lógótt a vállamon a karja, többször kérte h kisérjem haza suiból, meg általában kereste suliban is a társaságomat, a többiek mind azt mondják h bejövök neki, mostanában meg már bejött a puszilkodás is köszönéskor :D csak nem tudom hogy amiket fent leírtam azok milyen 'jelek' :S írjátk le a véleményeket minél hamarabb, mert még van 1 hónap a nyárból amikor találkozhatunk :D légyszives!!
2010. aug. 2. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát ebből elég nehéz ledönteni. nekem inkább az az érzésem, hogy haverkodik. hány évesek vagytok?
2010. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem többet akar.
2010. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem többet anál.
2010. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mivel írtam hmost megyek hetedikbe én most múltam 1 hónapja 13, ő meg 1,5 hónapja múlt 15 :D :S
2010. aug. 2. 22:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Szájensz xD
2010. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ebből még nem pontosan lehet levenni, hogy bejössz -e neki, de kedvel téged. Találkozzatok nyugodtan, sétáljatok és beszélgessetek sokat. Ha a fiú is többet akar majd kialakul köztetek:)
2010. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
barátságot akar vagy több anált? szerintem utóbbi
2010. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

írok még dolgokat amik még eszembe jutnak:

mondta az osztálytársának h kedves, aranyos vagyok, hasonló a stílusunk, babrált a hajammal(tipikus fiú szokás:D), rálépett sokszor a lábamra tudatosan, de próbált nem rátaposni(acélbetétes bakancsal:S), megsimogatta az arcom (egy időben ez volt a szokása:D), meg mostanában is kérdezgeti hogy megyek-e ide, oda, és ha mondom hogy gen akk mondja h az jó (pedig nem lenne egyedül), felvett msnre, megkérdzte h hol lakom, meg elkobozta a nyalókámat (amit a boltban 40ftért lehet kapnixD) és azt mondta hha megtarthatja hazakisér, ha írtam neki smst, hívással válaszolt, meg ha vmi közös favoritnak koncertje lenne csak karonragad és elhurcol,stb... ennyi amit sikerült leírnom abból a fözetből amibe belefirkáltam h miket 'művelt' velem :D

am több fiú osztálytársam meg kérdezte h meddig járok vele, meg én meg ő eggyütt... :D az a jó az egészben h ő azt hitte h járok egy osztálytársammal(az kéne még!) az illetékes osztálytárs meg azt hitte h vele járok (akiről írtam ezeket)

2010. aug. 2. 22:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Korához képest elég komolyan közeledik feléd. Ha nem vagytok összeszokott haveri körben, akkor tuti, hogy többet szeretne tőled, bár ebben a korban a szerelem első jele a zavar és a pironkodás, na meg az esetlenség. Biztos, hogy egy havernál több vagy, főleg akkor, ha ezeket csak veled teszi.
2010. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

tegnap 22:16 -os vagyok

amiket leírtál szerintem tuti, hogy többet akar barátságnál:) nyugodtan kezdeményezhetsz te is neki

2010. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!