Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többet érez? Én csak barátságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érez? Én csak barátságot szeretnék, de ő lehet, hogy nem?

Figyelt kérdés
van egy haverom, pár hónapja ismerem, tudom jól, hogy szépnek gondol, néha félreérthető is volt, de ezt inkább barátságnak gondoltam. de tegnap találkoztunk, mély dolgokról beszéltünk, és már szinte biztos, hogy többet érez. mindig a kezemet fogta, ölelgetett, célozgatott... reménytelen szerelme van de attól még... én csak barátságot szeretnék... mit tegyek?
2011. júl. 20. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki őszintén
2011. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus fiú-lány "barátság", a fiú egyértelműen szerelmes beléd, és barátod is csak azért akart szerintem lenni - mert többnyire így van - , hogy közelebb kerüljön hozzád, valószínűleg ezért fogdos, ölelget és célozgat feléd, hogy te is a barátságnál többet érezz felé. Szerintem egy helyzetben mondd meg neki, hogy ugye tudja hogy nem akarsz vele járni és semmi egyebet nem akarsz a barátságnál, ha elfogadja akkor nem fog (remélhetőleg) nagyon udvarolni, és a barátod maradhat, noha mindig szerelmes lesz beléd és vonzódni fog hozzád, ha nem fogadja el akkor küldd el a g ecibe, mert csak azért akart "barátod" lenni, hogy összejöhessen veled, és nem a személyed miatt.
2011. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi :) azért másokat is meghallgatok :D
2011. júl. 20. 14:13
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is mond meg neki őszintén,hogy csak barátságot akarsz.Én is voltam így,barátságot ajánlottam ,de nem nagyon értette meg :/
2011. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
felesleges, mások sem tudnak többet írni, de ha gondolod...
2011. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!