Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a legjobb barátnőmnek hogy többet érzek mint barátságot? 15/F

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer megkene tudd,hogy o hogyan erez irantad..Mert ha csak baratkent tekint rad akkor szivas es konnyen tonkre mehet a baratsag..hiddel tapasztalatbol mondom..de ha megis elakarod mondani akkor ugy tedd,hogy senki se zavarjon meg titeket s legy oszinte vele.Sok sikert:)
2010. márc. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és ezt hogyan tudjam meg hogy mit érez ?
2010. márc. 14. 11:05
 3/13 A kérdező kommentje:
ja amugy köszi :)
2010. márc. 14. 11:06
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz, akkor sehogy!

Ezek sose sülnek el jól, sajnos tapasztalatból tudom. Ha egy lánnyal összebarátkozol, akkor bekerülsz a barátzónába, onnan pedig nincs átjárás a pasizónába. Nagy valószínűséggel nem is tekint rád férfiként. Nyilván előfordulhatnak kivételek, de ennek nagyon kicsi az esélye.

2010. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy sajnálom, hogy ezt kellett mondanom, de sajnos én tapasztalatból tudom:(
2010. márc. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyszer szerelmet vallott nekem a legjobb baratom s en is nagyon szerettem ot,de akkor meg nem jottem ra,hogy mennyire...es visszautasitottam.Arra kert,hogy maradjunk baratok,mert o csak velem erzi jol magat.S en belementem,de mindig rosszul ereztem magam,hogy szenved miattam es ezert eltavolodtunk egymastol.Csak most jottem ra,hogy mennyire szeretem,mikor elveszitettem...szoval mondd el neki batran,ugy igazsagos ha o is tudja,hogy mit erzel,aztan majd elvalik:)

mondd meg neki,hogy valamit megkene beszeljetek,mert kicsit osszezavarodtal...de semmikepp ne hazudd le az erezeseidet..csak oszinten;)

2010. márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok :) És velem volt már olyan, hogy szerelems lettem egy fiú barátomba, és ő is belém, de nem mertük bevallani :D mindegyikünk azt hitte amit az utolsó hozzászóló..:) Végülis az lett, hogy a srác berúgott és bevallotta xD aztán összejöttünk:) sztem ne parázz :) simán lehet még vmi ;)
2010. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a 11.10-es és a 11.12-es válaszok a helyesek. Fogadd meg ezeket a válaszokat!
2010. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy nyugodt órát válassz ki arra, hogy közöld vele azt, amit érzel. Legyél nyugodt, és egyszerűen mondd el, mit érzel. Ne célozgass és ne kerülgesd a témát! Mondd el,hogy örülsz neki, hogy régóta barátok vagytok, milyen jól kijöttök egymással… Az utóbbi időben rájöttem, hogy többet érzek az egyszerű barátságnál. Ha te is így gondolod, akkor esetleg járhatunk.
2010. márc. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
nem akarlak letörni de 1000 az 1hez az esélye h bejön, főleg ha túl régóta vtok barátok :S ha meg palija is van esetleg akk végképp felejtsd el
2010. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!