Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben miért csinálják ezt a fiúk?

Figyelt kérdés
Nah szval...Képzeljetek egy olyan helyzetet el,amikor van egy helyes srác,aki sok lánnyal elbeszélget és a maga fiú módján inponál neki...és van egy lány,ki kedves,de nem csúnya...azaz egy átlagos lány,akivel tapló módon viselkedik,úgy értem,h lefikázza és olyanokat mondd neki,h csúnya vagy...ilyenkor nem értem az egészet,ezért úgy döntöttem megkérdezem,mivel a gondolatolvasás nem nagyon jött össze nekem :)
2010. aug. 2. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg csúnya az illető.
2010. aug. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát neki valszeg nem jön be a lány...Ha imponálni akarna neki akkor nem mondana rá ilyet..Szerintem.
2010. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak az a helyzet,h az az illető nem is szólt hozzá,ő meg egyszercsak beszólt neki,de csak úgy...és azt mondta,h ami a szívén az a száján és h ő azért mondta,mert őszinte...Mondta neki a lány,h hagyja békén,de ő folytatta tovább és mondogatta az idétlen halandzsáit...ebből gondolom ki lehetett érteni,h a fiú nem 18 éves,aki úgymond vmilyen szinten érett,hanem egy kis pisis 15 éves...
2010. aug. 2. 11:31
 4/9 anonim ***** válasza:
hát én ezt nem nagyon értem...:S
2010. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kayl18 ***** válasza:
jól a földhöz kell vágni, a legjobb a járdaszegélyhez, fogait rá a járdaszegélyre, belerúgni a fejébe, kitörik az összes foga, utána megtanulja mi a tisztelet
2010. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

utolsó: amerikai história x ;)

kérdező: teljesen azt sugallod nekünk, hogy biztos bejösz a srácnak mert mindenkivel kedves, és vannak olyanok akik bunkósággal fejezik ki ha tetszik nekik valaki.

nem értem miért nem bírsz magadról beszélni miért kell az h a lány... a fiú azt mondta. pff.

2010. aug. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kayl18 ***** válasza:

utolsó, köszi a címet, ezt kerestem 2 napja már, régen láttam már ezt a filmet, csomó helyre ilyen komikat írtam, csak beérett munkám gyümölcse:D

még egyszer köszi:)

2010. aug. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kayl18 ***** válasza:
persze a gyerek ettől megérdemelne egy verést
2010. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem magamról beszélek,hanem a bnőmről,azért nem írtam oda,mert sztem felesleges,nem ez a lényeg most itt,csak kíváncsi voltam a véleményetekre,ennyi...
2010. aug. 2. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!