Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben? :S

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy decemberben-januárban jártam egy fiúval. Nem volt jó vele, és -elvileg- ő szakított velem, amit én osztálytársaktól tudtam meg. Nah mind1...vége lett, elköltöztek február elején és most visszajöttek kedden. Mikor nem figyel rá senki bámul.(Nem onnan tudom, h én is nézem őt, csak elnézek arra órán vki másra és látom.)De akkor indig elkaja a tekintetét. Ha kérdez vmit és én visszakérdezek (pl.minek? vagy vmi) akkor lehet, h csak nem akar válaszolni, de én úgy vettem észre, h inkább leblokkol és nem tud. Fogalmam sincs, h mit kezdjek ezzel a helyzettel....:S Kérlek segítsetek!!


15/L


2011. máj. 15. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
hmm...nem értem mi a kérdés. összeakarsz jönni vele megint? mert ha nem akkor mi az h mit kezdj ezzel a helyzettel? az zavar, hogy furcsán viselkedik veled? kérdezd meg hogy miért...akár msnen hátha ott nem blokkol le.
2011. máj. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen az a kérdés, h mit csináljak vele.

Az MSN címe nincs meg:(

2011. máj. 16. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor telószám? vagy elkérhetnéd az msn címét. facebook chat? megkérdezni h esetleg suli után nem lenne-e kedve sétálni egyet és beszélgetni? legyél kreatív :D
2011. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!