Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben? Fontos.

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, akivel nagyon jól kijövünk, még senkivel nem értettem meg magam ennyire, és ezzel ő is így van, olyan mintha egymásnak teremtettek volna minket, a bak csak az, hogy már 4 éve van barátja, aki 2szer megcsalta őt, és azt mondta a lány, hogy nem szereti már és szakítana vele, de nem mer mert fél, hogy utána nehéz lesz és fájni fog.

Van egy másik csaj is akivel összejöhetnék, vele is jól kijövök, kaptam egy nap gondolkodási időt, hogy eldöntsem járok-e vele vagy nem, ha belemegyek akkor a másik lány vagy nem szakít a barátjával mert megtudja, hogy már nem vagyok egyedül, vagy ha szakít az gáz lehet neki, hogy összejöttem mással és így nem lenne benne.

Nekem mindenképpen kell barátnő, utálok egyedül ébredni reggel, nem szeretek magányos lenni, az 1. lánnyal szeretnék inkább összejönni, de kevesebb az esélye, hogy sikerül, nem akarok megbántani senkit és kihasználni sem, de ez nehéz döntés, mit tanácsoltok?

Nem akarok fájdalmat okozni senkinek, én viszont szeretnék boldog lenni valakivel.


2011. jan. 27. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem hajts rá az elsőre. Próbáld meg elhitetni vele, hogy te vagy számára az ideális, és nem fog csalódni benned. (De aztán be is tartsd ám! :-)) Tippet sajnos nem tudok adni, hiszen nem ismerlek titeket.


Ha igaz amiket írtál, akkor szerintem a második lány csak pótlék lenne számodra, és ezzel sem te, sem ő nem járnátok jól. Ebben viszont teljesen biztos vagyok.


Pedro

2011. jan. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 vodevil ***** válasza:
Én a másodikkal járnék. Az elsőt kétszer megcsalta a pasija, de a csaj mégis velemaradt, ebből következően defektes. A másik csaj viszont határozott. Viszont ez a másik csaj valszeg ki is fog rúgni ha rájön hogy csak azért jöttél vele össze mert ha nincs ló akkor jó a szamár is.
2011. jan. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!