Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kapok választ az üzenetemr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kapok választ az üzenetemre, érdemes várni még? Off a dolog? Vagy esetleg írjak később mert "eltűnt" a többi üzenet között? Egy reggelig tartó bulizás után más is napokkal később ír vissza?

Figyelt kérdés

Szombat este egy buliban szemezgettem egy lánnyal. Ismerős volt, mint később kiderült egy suliba jártunk, de odamenni már nyuszi voltam és már amúgy is elmenőben voltunk a barátaimmal.

Mivel ismerősök vagyunk facebookon így ráírtam vasárnap, az üzeneteket egy napig csak elküldöttbe voltak, majd elküldve lett, de azóta nem nézte meg és nem is kaptam választ. Azt, hogy mióta volt fenn szintén nem látom.



2020. jún. 29. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy nem vagytok ismerősök és engedélykérésekhez rakott, de arról is kap értesítést, szóval valószínűleg nem akar neked válaszolni. Sajnálom
2020. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ismerősök vagyunk és az üzenet "teli" vagyis kézbesítve van
2020. jún. 29. 22:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne zaklasd.Ha ténylegesen érdekelnéd, már rég visszaírt volna és beszélgetne veled.
2020. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem veletlen, hogy nem valaszolt. Nem akar elutasitani azutan, hogy lassan felvezeted, mit akarsz.
2020. jún. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!