Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondták már hogy hülyeséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondták már hogy hülyeséget csinálok, fiatal vagyok, élni kell bulizni?

Figyelt kérdés

Elég régóta külföldön vagyok, sokat járok haza is.

Helyzet az 22éves vagyok, lassan 23, mindenki mondja élni kell fiatal vagy, miért nem bulizok? mért nem jövök haza ismerkedni...


Sokan mondták jól csinálom, ne is menjek haza, most kell fejlődni ameddig fiatal vagyok, ha már 30-40éves leszek senkinek nem kellenek, mert jön a fiatal generáció a munkahelyekre és túrnak ki... És tényleg így van..

Irigyekről ne is beszéljünk, a 50-60éves emberkékről, bárcsak ők is ilyen fiatalon kijöttek volna..



Úgy látom, amit akartam elértem az életeben, nagyon gyorsan..

Mondjuk amit csinálok magyarban is jól fizetnének, de nekem nem kell a fejfájás,hogy lesz pénz, nem lesz pénz..


Ha otthon lennék, nekem is lenne egy 800-vagy 1milliós autóm maximum amit megtankolok 3ezerért, mert 10ezrem van haverokkal bemegyünk mekibe és elkajázzuk a maradék 7ezret.


Most meg van egy "luxus" autóm, amit teletankolok 30ezerért, és ugyan úgy elmegyek kajálni csak egy étterembe.. Ennyi a különbség.

Meg azt veszem meg magamnak amit akarok..

Szóval építem a jövőmet, vannak célok, tervek.. Mellesleg bulizós fajta nem annyira vagyok, de igénylem a jó bulikat az tény, mert ki nem?

De nem a mindennapos matt részegedések, és másnap azt se tudom merre vagyok..


Nekem olyan sejtésem van, hogy ügye a 45-60éves embereknek van egy egykorú gyereke, és ők semmire nem vitték, tehetetlenek és fáj nekik hogy más fejlődik, ők nem viszik semmire?



2019. jan. 21. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Ha neked így jó, élj így, ha külföldön jobb, élj külföldön. Ha nem jó, akkor változtass, gyere haza, vagy amit szeretnél. Minden ember más.
2019. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kettő nem zárja ki egymást. Nagy butaságnak tartom mindkét szélsőséget. Nyilván annak sincs értelme, ha valaki csak a buliknak meg az ismerkedésnek él. De annak sem, ha valaki csak a pénzt hajtja. A luxusautód nem bújik hozzád éjszaka, és családot sem fogsz alapítani vele. Persze, meg lehet találni a párodat 40 évesen is, csak nagy úr ám a kapuzárási pánik. Ilyenkor szokták azt a hibát elkövetni, hogy összejönnek az első jöttmenttel és gyereket csinálnak aztán 1 év múlva szétmennek. Meg azért egy jó kapcsolathoz kell a párkapcsolati tapasztalat meg a fejlődés az előzőekben elkövetett hibák miatt.

A lényeg itt is az aranyközépút. Fiatal vagy, most még birod a kettőt együtt. 30-40 éves korodban már semmi kedved nem lesz bulizni, felfedezni a világot meg ismerkedni, viszont a karrier építéshez is elég késő lesz. A kettőnek valamilyen metszete a legkedvezőbb.

Én szülőként nem gondolnám a gyerekemről, hogy sokra vitte, ha az egész élete csak a pénzszerzés körül forogna. Az élet annyival többről szól ennél. Számomra maga a vagyon vagy egy sokat fizető munkahely kicsit sem egyenlő a sikeres élettel. Ha nekem csak ennyim lenne nem érezném sikeresnek magam.

2019. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az sem jobb ha anyámon, apámon élek, és tőlük kérek pénzt, te adjál már mert mennék bulizni, meg tankolni kell...

Én a pénzt hajtom, de azt el is költöm magamra, meg hogy jól éljek.

Úgy vagyok vele egyszer élünk, rövid a élet.. Ha most megtehetem akkor miért ne ?

Mondják ne is menjek haza, felesleges a jövőd már itt van.Nyugdíjasan hazamegyek.

Megpróbálok egy normális kapcsolatot keresni. Kihozni akivel együtt leszek, megbeszélni a közeljövőt.

Vagy már egy egyedülálló nő, aki kint van az még jobb..

Munkahelyről meg aranyéletem van ha máshogy nem is lehetne megfogalmazni. Meg vagyok becsülve, akkor megyek szabadságra amikor akarok..

Kötöttségek nélkül végül is, de munkaidő az munkaidő természetesen..

2019. jan. 21. 18:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Van arany középút is. Egyik szélsőség se jó hosszútávon. De mint írtam, az a lényeg, te hogy érzed jól magad.
2019. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Arany-közép utat választom , ami nálam azt jelenti jól élni, kapcsolatot alakítani idő múlva.

Persze majd ha lesz párom, hozzá is kell igazodnom valamilyen szinten.

2019. jan. 21. 19:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Én megcsinálom itthon azt, amit te külföldön, és még félre is tudok tenni.

Nem értem, hogy mi a kérdés.

2019. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De miért kell magyar nő mindenképp?
2019. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most azért írtad ki a kérdést,hogy valahol közölhesd,hogy gazdag vagy? Elég gáz.Külföldön meg alap a jobb autó meg az étterem,nem nagy szàm.Gondolom ezért kell magyar lány.Sok sikert...Egy külföldi
2019. jan. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!