Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengedhető e a bulizás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedhető e a bulizás?

Figyelt kérdés

Csak elméleti síkon kérdezem hogy megengedett e vagy korrekt e az hogy a barátnőm a barátnőjével elmenjen discoba?

31/ azaz én és a baratnőm 32 éves.


Van egy 9 hónapos kisfiunk.


Én nem járok bulizni viszont ha én mondanám hogy el akarok menni akkor az biztos hogy ő kiakadna teljesen.


Én nem szólok bele ilyenbe és tiltani nem fogom nem is tehetem.



2020. jan. 24. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Megengedhető, bár 32 éves nőnél furcsa. Főleg, ha elméleti a kérdés, egy délutáni kávézás, esti iszogatás sokkal életszerűbb.
2020. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
jaj mer nyáron elmentem ecce vagy kécce diszkauba mauni-ka
2020. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

#1

Mi az, hogy fura egy 32 éves nőnél? Vagy ő már a szemedben egy vén trotty, akinek csak a kávézgatás jár?


Kérdező, teljesen rendben van, hogy bulizni szeretne menni.

2020. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Azért furcsa mert a bulizás a barátnővel általában lezajlik 18-22-24 éves korig.32 évesen egy családanya/feleség nem diszkóba vágyik a tinik illetve elvált (majd én most megmutatom hogy kiélem magam)vagy éppen örök gyerek lányok / ribik közé, hanem korának, intelligenciájának megfelelő kikapcsolódásra vágyik.
2020. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Én nem látok ebben semmi kirívót. 30 fölött indul csak be igazán a táras táncos bulizás (salsa, bachata, kizomba, tangó, stb).

Egyedül azt furcsállom, hogy diszkóba megy, hacsaknem retro dizsi.

Menjél vele, ha aggódsz, vagy maradj otthon és mutasd meg, hogy bízol benne.

2020. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

En is így látom, tiltás rosszabb lenne.


1 dolog ami viszont irritál és ez az egész kérdésnek az okozója,


Ha ő megteheti, milyen jogon tílt ugyan attól a dologtól?


Ha én azt papolom hogy ne dohanyozzon de én dohányzok akkor az álszent dolog.

2020. jan. 24. 21:31
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

#4

Te is ugyanolyan besavanyodott vagy, mint az első.

Mindenkinek más a szórakozás. Ne ti döntsétek már el, hogy mi való egy 32 évesnek és mi nem.


Kérdező, ülj le a pároddal és beszéljétek ezt meg.

2020. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
7-es azért engedd már meg hogy legyen saját véleményem .A kérdező kíváncsi azért kérdezett.A saját véleményemet írtam ahogy az 1-es válaszoló is.33 éves vagyok.Évente egyszer én is jelen vagyok 1db! retro bulin a feleségem kedvéért.Annyit látok hogy a tinik azok tinik talán őket ne bántsuk.Ahol egy társaság érkezik ők nagyjából zárnak egymás közt.25-35 közötti barátnők kettesbe táncikálva bámulnak minden mellettük elhaladó pasira mosolyognak.Meg van a szomorú de egyben szánalomra méltó 35-40-45-50 -es elvált boldogtalan , aki mindig ott van 25-nek öltözve annyi sminkkel és festékkel az arcán hogy már inkább nézi az ember bohócnak, hogy majd ott megtalálja az igazit...Persze egy diszkóban...Mindenki válogathat hogy melyik csoportba tartozik a kérdező szerint egy 32 éves házas családanyáról van szó és a kérdésre válaszolva mondtam hogy kb 1000 kultúrális és szórakoztató program létezik egy ilyen nőnek!
2020. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Megengedhető bizonyos körülmények között.

Azt gondolom hogy ebben a korban is járhat bulizni az ember. Ha gyereke van már, nyilván ritkábban. De olykor-olykor pár havonta ha meg van beszélve belefér.

2020. jan. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ezt a "tiltás" dolgot szerencsére elkerültem az összes eddigi kapcsolatokban.nem odavaló kifejezés.

60f

2020. júl. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!