Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ennyi bulizás, szórakozás...

Ennyi bulizás, szórakozás megengedhető egy 16-17 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Addig van elengedve, ameddig akar. Szóval ha másnak reggel megy haza, abból nincs baj. Ahogyan abból sem, ha hétköznap elmegy az idősebb, egyetemista barátaival, barátnőivel esténként beszélgetni, koktélozni, vagy elmennek egy buliba, akkor is maradhat bármeddig, ha másnap iskola van.


A jegyei, átlaga jó, a félévi bizonyítványa 4.6 lesz.


2014. dec. 24. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Az, hogy sulinap inni és bulizni jár, nekem sok egy gimnazistánál. N31
2014. dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
nem megengedhető.
2014. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem megengedhető. Nem értem, hogy jönnek ide a jegyei meg az átlaga, itt nem arról van szó, hogy bulizás helyett inkább tanuljon, hanem hogy egy 16-17 évesnek egyszerűen nem buliban a helye egész éjszaka, főleg nem rendszeresen. Javában kamasz még, fejlődésben van, és ha rendszeresen hajnalig bulizik és nem tudja kipihenni magát, az hosszútávon lesz majd káros. Ha nagyon hangos a zene, akkor pár éven belül a hallása is rámehet. A rendszeres kamaszkori alkoholfogyasztásról, meg arról, hogy egy kamaszlány milyen helyzetekbe keveredhet egy buliban, már inkább nem is mondok semmit.
2014. dec. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Tökmindegy a véleményünk,nem mi vagyunk a szülei.

Nem megengedhető,hogy iskolaidőben is akármeddig maradhat.

2014. dec. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én
2014. dec. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ha heti egyszer menne, oké. De hétköznaponként is, suliidőben? Én is 17 vagyok, de én nem bírnám energiával..
2014. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!