Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak én nem bulizok 16 éves...

Csak én nem bulizok 16 éves létemre?

Figyelt kérdés
Elég sok osztálytársamnak van mostanában szülinapja,amiket általában kocsmában tartanak,vagy házibulit tartanak. Csak engem nem érdekel a bulizás,cigizés,füvezés stb...? Csomó történetet hallok,hogy,fúú,milyen részegre ittuk magunkat,meg hogy milyen jó betépni,sorra dugni a csajokat és a többi...Nem iszok,cigizek,vagy ilyesmi,fitness őrült vagyok,amit tudok is magamról,de tényleg csak én vagyok ezzel így,vagy más is,aki normális? A legtöbb haverommal már egy mozizásra se lehet elmenni,komolyan..

2014. dec. 5. 21:53
 1/1 anonim válasza:

23 éves vagyok, nem cigizek, nem iszok, füvezni vagy bármilyen más drogot fogyasztani pedig végképp nem. Azt nem mondom, hogy szülinapokat, szilvesztert nem ünneplünk, de megszokott baráti körünk van, 12-en szoktunk összejönni (párbarátok) és nem a hányásig történő ivásról szól a dolog. Persze, lecsúszik a fiúknál 1-2 sör, lányoknál 1-2 üveg bor (nem fejenként, hanem 6-unknál! :)), de mindig tudjuk hol a határ.

15 évesen jöttem össze jelenlegi párommal, ez a banda is körülbelül azóta van együtt. Mi nem jártunk péntek-szombat diszkóba, nem kavarogtunk egymással, az egyetemet, főiskolát úgy csináltuk végig, hogy hűségesek voltunk egymáshoz, nem a buliról, hanem valóban a tanulásról szólt. Néha különcnek éreztem magam, nálunk is divat volt a részegség, a lányok átmentek ribibe, a fiúk hódító macsóba, én ebből kimaradtam, de megmondom őszintén, nem is hiányzik. A saját kis bandánkban mindenkit úgy fogadtunk el, ahogy voltunk.

Teszem hozzá, én meg lóbolond vagyok! :)

2014. dec. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!