Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha 14 évesen,...

Tehen12 kérdése:

Szerintetek gáz ha 14 évesen, már bulizok?

Figyelt kérdés
én is 14 éves vagyok, nemrég voltam egy buliban ahol 1-ig lehettem volna, de annyira jó volt hogy, 3 óra fele mentem haza és sokat is ittam,és olyan jó érzés volt végre kiadni magamból mindent, de egyébként nem szokott ilyen előfordulni, meg nem is esett ki amiket csináltam.
2013. júl. 6. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem korai még. Én 16 évesen voltam először és azóta vagy 2-3x voltam csak. Nemtom mit lehet annyira bírni benne :D 18F
2013. júl. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát a szüleid helyében nem engednélek.

Arról nem is beszélve, hogy aki már elmúlt 14, az rühelli az ilyen kis partilányokat, idegesítőek, túlzásokba esnek, és nem látják, hogy mennyire szánalmas és nem helyénvaló, amit művelnek.

Egyszeri alkalomnak belefér, de szerintem bőven ráérsz még pár évet. 16 éves korodra ki leszel égve vagy valami. xD

2013. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!