Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában a bulizás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kategóriában a bulizás miért egyenlő a szexxel?

Figyelt kérdés

Komolyan, ha van itt egy bulizással kapcsolatos kérdés, úgy állítja be az aggódó fél, mintha minimum orgiára menne a barátnője/barátja.

Persze ő nem megy vele, amivel nincsen baj, de így is be akarja korlátozni.


2018. jún. 20. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok "aggódó fél", remélem hogy ilyen "aggódó fél" is fog válaszolni...
2018. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Rohadt egyszerű. Egy csomó szórakozóhely az egy éjszakások, az ismerkedés színhelye. Hány olyan klub van szerinted, ahol a hangfalak mögött reggel több vödör óvszert szednek össze? Az a helyzet, hogy rohadt sokan "kalandokat" keresni járnak ilyen helyekre. Szerintem, akinek ez a szórakozás, annak nem való párkapcsolat.

Ez kicsit olyan, mint ha a társaságért járnál swinger klubba. Ha a párod lemenne nélküled, mit gondolnál?

Aki ilyen helyeket látogat, akár csak alkalmilag is, az nálam, mint nő, szóba sem jöhetne. Egyrészt mert a lábam be nem tenném, másrészt mert az egészről meg van a nem túl elegáns véleményem.

Szerintem az összes ilyen hely nemes egyszerűséggel gusztustalan. Ennyi.


Nem, nem érdekel, ha valakinek ez a kedvenc időtöltése és esetleg ellenvetése van. Az olyat keressen, aki ezt elfogadja.

2018. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ugyanmár


ez mindig is így volt, 10-20 évvel ezelőtt is mikor még a tojáshéj a seggünkön tapadt.

Nagyban 60 kilós srácokként belőtt hajjal, ultragáz öltözékkel röhögtünk, hogy megyünk bulizni és ott minden csajt megdugunk! Persze ez abból állt hogy max csak szemezgettünk lányokkal és ha nagyon jó esténk volt, akkor még beszélgettünk is velük.

2018. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szimpla tudatlanság, beszűkültség és rosszindulatú előítélet. Semmi több. Esetleg savanyú a szőlő.

Mindenkinek a magánügye, hogy milyen helyekre jár szórakozni. Van aki szereti a szórakozóhelyeket van aki nem. És vannak primitív emberek is. Normális ember emiatt nem véleményez másokat.

Akik ezeket az orgiákat írják nem voltak még szórakozóhelyen. #2 is hatalmas baromságot írt az óvszerekről és alkalmi kapcsolatokról, valamint, hogy az idajáró emberek alkalmatlanok komoly kapcsolatra. A többi meg egyszerű szapulás volt.

Eleve sokan a párjukal mennek, akikkel komoly kapcsolarban vannak. Időnként pedig komoly kapcsolatok születnek. Nagyon kevés az alkalmi kalnd. A többség pedig jól érezni megy magát és táncolni, kikapcsolódni.

2018. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én pont azt vettem észre, hogy bulizni a többség nem a kaland miatt megy. Mindig társasággal járok szórakozni és általában baráti társaságok vannak ott is.

Körbeállunk táncikálunk, esetleg vonaglok kicsit a legjobb barátnőmmel, iszogatunk, dumálunk kint míg haverom láncdohányzik. Ilyenkor van az, hogy két baráti társaság eggyé válik egy szimpla van tüzed kérdés után. Isztok velük is egy kört, többen jártok körtáncot.

A szinglik esetleg különválnak a kiszemelt prédával, de ez is nagyon ritka.


Aki megakar csalni az meg fog csalni. Az alkoholra sem lehet semmit fogni. Lehetek akármilyen részeg, meg felizgult ha szerelmes vagyok max a párom kap egy sor mocskos üzenetet.

2018. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!