Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó alakú, rendszeresen sportol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó alakú, rendszeresen sportoló hölgyeknek melyik vonzóbb?

Figyelt kérdés

Definíció: Jó alakú alatt értem azt, akinek nem lóg jobban a melle, mint az a méretéből feltétlen fakadna, nem lapos a feneke, és nem hájas a hasa. Szóval BMI 20-25 között, eloszlás arányos.

Aki még diák, és heti 2 rendes tornaórán részt vesz, ő rendszeresen sportolónak számít.


Kort is kérek írni.


(igen, kérdésemnél számít a válaszolók alkata)



#testalkat #egyéni ízlés
2020. jún. 21. 19:12
A kérdező szavazást indított:
Kockás has
Széles, formás vállak
Nagy hát, keskenyebb derékkal
Vastag kar
Mérsékelten, egyenletesen izmos test
Inkább a mackós, nagydarab pasik tetszenek
Minél szálkásabb, eresebb legyen
Izmos focista lábak
Kerek segg
Ez mind nem számít, az arcot nézem.
42 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
mibajod?
2020. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Dilis
2020. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Meglepett a szavazás eredménye, de örülök neki, hogy ennyire bejövős a széles váll.
2020. jún. 21. 20:46
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Így látatlanban a mackósat kivéve minden tetszik, de a vonzalom és a szerelem nem ezen múlik. Én sportolok, a sportos férfiak tetszenek, de volt már mackós és vékony testalkatú szerelmem is.
2020. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
21:39 köszönöm, ez az első értelmes válasz. Ment a zöld pipa!
2020. jún. 21. 21:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Minél szálkásabb, eresebb legyen" :D


Régen, ha ránéztem egy olyan kigyúrt emberre, aki nagyon eres is volt, azt gondoltam, szegény biztos nem örül neki, hogy "mellékhatásként" ilyen durván eres lett a karja. Meg azt is, hogy ez már lehet, hogy egészségügyi problémát jelez. Felnőttként hallottam róla először, hogy sokaknak gyúrás közben az is cél, hogy minél eresebbek legyenek. És nézegetik, hogy mennyire eres már, és örülnek neki. Én azóta sem értem... szóval vannak körök, ahol ez szépnek számít, vagy mi? Mert szerintem egy szintig természetes és jelentéktelen dolog, egy szint felett pedig ijesztő, de az sosem jutott volna eszembe, hogy szép. :D


"Nagy hát, keskenyebb derékkal"

Nem tudom, hogy tényleg nagy hátra gondolsz-e, vagy csak a derékhoz képest nagyra. Nem kell, hogy kimondottan nagy háta legyen, de azt tartom igazán szépnek, ha a dereka keskenyebb a hátánál, tehát legalább valamennyire megvan az a férfias V alak (de az a helyzet, hogy ez genetika, csontozat kérdése is lehet, nem csak edzettségé). Ha gorillaháta van, az viszont már túlzás.


Ha "kockás has" helyett/mellett ott lenne lehetőségként a lapos, tónusos has, szerintem arra is sok szavazatot kaptál volna.


Én a mérsékelten, egyenletesen izmos testet jelöltem meg. Gondolkodtam még az "arcot nézem" lehetőségen is, mert igazából az arc az első. De a szép arc mellett is kiábrándító a nagyon löttyedt, rossz tartású vagy Mick Jagger-esen sovány test, viszont egy átlagos, enyhén izmos testtel már teljesen szuper. A kevésbé szép arcot pedig csak egy szintig tudja ellensúlyozni valamennyire a szép test.


31N

2020. jún. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amelyik jò pörköltet kèszìt, tarhonyàval 😋😁😁
2020. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amùgy meg nem a külső szàmìt hanem, a belső értèkek 🤗
2020. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Bla bla bla... Micsoda néphazugság. Nyilván a másik külseje keltinfel először a figyelmedet, a vonzalom is erre alapszik. Sőt a szimpátia is, mindíg,mindenkor. Állásinterjún is.


Így van ez, legyél férfi vagy nő.

2020. jún. 28. 00:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Nemtudom.. ránézek, azt vagy jól néz ki vagy nem.
2020. jún. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!