Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezeket a hibakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezeket a hibakat meglehet bocsajtani?

Figyelt kérdés

-Eldob baratai miatt majd megis kellek

-Elkezd tinderezni mert maganyos de kozbe szeret de azer flortolgetett massal es beszelt

-nem koszont fel szulinapon mert elotte bunkon elutasitottam

- ugy erzem h mar nem vagyok olyan fontos es csak masodik, harmadik vagyok, erzem h hatterbe szorultam

-nem keres mert bunko voltam de o kezdemenyezte az egeszet, aztmondja nincs ideje

-inkabb kimenne kulfoldre dolgozni penz miatt mint h velem maradjon



Ez nehany pelda, szerintetek ha latszik tajta h megakarja javitani es megbanta, szeret, kuzd akkor megbocsajthato?



2020. jún. 8. 16:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nincs, de te álomvilágban élsz.


És hiába állítja valaki az ellenkezőjét, magadban úgy is azt gondolod..."dehát tudom, hogy mennyire nagyon szeret engem és én is szeretem őt, ez igazi és biztosan minden jóra fordul, hisz ő életem szerelme..."


:)


ja persze...

2020. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Az biztos h szeret csak lehet mar nem szerelmes de latom en is h ez mar elgyengult dolog es tenne erte ha akarna

De viszont azt se mondhatja senki h nem letezik “csoda”. Persze vszinu nem a mi kapcsolatunk lesz akkor az mert sok ok van ellene.

2020. jún. 8. 19:41
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem ebből egy is elég lenne, hogy el se gondolkozzak folytatáson.
2020. jún. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ha megcsals bizonyos esetekben megbocsajthato akkor ezek?
2020. jún. 9. 08:31
 15/18 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy a megcsalás megbocsátható? Kevéske önbecsüléssel rendelkező embereknél nem az, de ha ismersz ilyen embert, akkor tőle kérdezd meg ezeket..
2020. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Sztem mar mindenki olvasott olyat h bozonyos esetben megbocsajthato
2020. jún. 9. 17:09
 17/18 anonim ***** válasza:
Jólvan bocsásd meg neki, úgy is meg fogod.
2020. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Latom enis nyugi h olyan dolgok amiket nem kellene csak szeretem bocs, nem kell megszolni

Ha nem is bocsajtom meg de legalabb beszelnek vele mert elobe meg nem sikerult azota

2020. jún. 9. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!