Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezeket a hibakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezeket a hibakat meglehet bocsajtani?

Figyelt kérdés

-Eldob baratai miatt majd megis kellek

-Elkezd tinderezni mert maganyos de kozbe szeret de azer flortolgetett massal es beszelt

-nem koszont fel szulinapon mert elotte bunkon elutasitottam

- ugy erzem h mar nem vagyok olyan fontos es csak masodik, harmadik vagyok, erzem h hatterbe szorultam

-nem keres mert bunko voltam de o kezdemenyezte az egeszet, aztmondja nincs ideje

-inkabb kimenne kulfoldre dolgozni penz miatt mint h velem maradjon



Ez nehany pelda, szerintetek ha latszik tajta h megakarja javitani es megbanta, szeret, kuzd akkor megbocsajthato?



2020. jún. 8. 16:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első kettő nem megbocsájtható és jól mutatja, hogy csak hiánypótló vagy.
2020. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Szerintem sem megbocsájtható, ha komolyan gondolná nem tette volna meg ezeket
2020. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, en tuti hanyagolnam ezt a pasit orokre!
2020. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért bocsátaná meg bárki és miért akarna ennyi húzás után még bármit az illetőtől. Mit kellene még tennie, hogy végre kiábrándulj?
2020. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem és nem is értem mit akartok egymástól.
2020. jún. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Helyzetfuggo, ha tényleg látod rajta hogy változtatni akar akkor talán megbocsatanam. De ez nagyon sok mindentol fugg.
2020. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Szerintem is olyan okok h nem kellene de vmiert meg bizok benne h olyan lesz mint regen

Annyi szeretete volt h masik 3 lanynak eleg lett volna..egesz az uj tarsasaga miatt / ota kezdett el valtozni

Plusz olyan peldat is ismerek, baratnom valtogatott 2 fiu kozott mert nem tudott donteni es vegul baratjaval marsdt es aztmondja most tokeletes kapcsolatuk van

Es nalunk ez azert nem tortent igy meg

2020. jún. 8. 17:51
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha ennyire naiv akarsz lenni, akkor legyél. Szenvedjetek még egy darabig, majd úgyis rájössz, mennyire ostoba dolog volt ezt húzni. Van, aki soha semmiből sem tanul, ezek szerint te is ilyen vagy.
2020. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kellesz nem kellesz menjél maradj vége béküljünk ki.....Hát ebből semmi jó nem lesz szerintem még a párod is bizonytalan veled kapcsolatban még egy darabig húzzátok egymás idejét de előbb vagy utóbb betelik a pohár.
2020. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ertem hat koszi ugytunik nincs remeny akkor.
2020. jún. 8. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!