Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veled előfordult már például...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled előfordult már például egy közösségi oldalon írt neked valaki hogy ismerkedni szeretne veled ilyen módon? Van okom félni most? Mit akar ez a férfi?

Figyelt kérdés

Egy közösségi oldalon írt nekem egy jól látható kamuprofilról, álnéven valaki.

Minden bizonnyal férfi az illető. Erőszakos, trágár üzeneteket írt, a lényeg az lett volna hogy adjam meg a teljes nevemet és a várost ahol lakom. Természetesen szó se lehet róla hogy szóbaáljak vele csak annyit írtam vissza neki miért kérdezed ezeket? stb... Hátha elárul magáról valamit de nem ismerős és kissé ilyesztő. Veled történt már hasonló?


2020. jún. 4. 12:01
 1/7 A kérdező kommentje:
És mindenféle Kirvának is lehordott
2020. jún. 4. 12:04
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Ne foglalkozz vele, tiltsd le azonnal.
2020. jún. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Az ilyennek ne is válaszolj, tiltsd le azonnal.

Amúgy igen, történt hasonló, nem tudom, mi volt a szándékuk (biztos nem romantikus ismerkedés az ilyen egyébként), de a fenti megoldással éltem.

2020. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Az az érdekes hogy ilyen üzikre válaszoltok, aki meg normálisan próbál ismerkedni, arra tojtok, válaszra sem méltatjátok.
2020. jún. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Dehogy akarok ismerkedni vele szó sincs róla, írt majd elkezdett anyázni, trágár kifejezéseket írt nekem, ezért válaszoltam csak kíváncsi voltam, hátha ismerős de nem.
2020. jún. 4. 12:36
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem történt még velem ilyen. Ha előfordulna, szó nélkül tiltanám.
2020. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Stockholm-szindróma rulez.
2020. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!