Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden srác smárolni akar 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden srác smárolni akar 10 perc után?

Figyelt kérdés

Sokszor ismerkedek a neten, amiből találkozó lesz, sokszor szólítanak le az utcán, odajönnek hozzám, vagy közös barátok révén összeismerkedek egy fiúval. A baj az, hogy én kérdezgetem, hobbi, sport, szülei, szóval én próbálom megismerni a srácokat, de ők rögtön azt mondják hogy üljek közelebb hozzájuk, meg már nyomnák a szájukat az enyémre. Minden fiú ilyen? Nem volt még komoly kapcsolatom, mert nálam a kapcsolatba beletartozik a szerelem is, de egy olyan pasit nem tudok szeretni akit alig ismerek, és biztos hogy ő/ők sem éreznek irántam semmit és így smárolni sincs gusztusom velük. Nincs olyan fiú, akinek ha bejönnék nem rögtön smárolni akarna?


18/L


2010. júl. 30. 18:04
1 2
 11/19 Xeadas ***** válasza:
100%
hianyuk van, vagy nem volt reszuk meg komoly kapcsolatban, stb stb stb. Amugy nem mindenki olyan
2010. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs olyan fiú, akinek ha bejönnék nem rögtön smárolni akarna?"


De, én ilyen vagyok. Van is egy "kérdésem" erről, hogy csókhoz/szexhez nekem érzelem kell. Sajnos ma egyre több általad említett ösztönlény van, akik csak testiségre mennek...

F/19

2010. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
itt alakul egy pü azthiszem :D
2010. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Jájjj de romantikus .... :D

Aztán utána jönnek a terhesvagyok? megcsalt? hogyváljunkel? Kérdések.

Ez az oldal önfenntartó, ezt szerintem megállapíthatjuk ;)

2010. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
nem minden srác akar valóigaz,csak van egy-két selejt aki megbírja állni,keresgéljed őket:)
2010. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Hiába mondják, hogy nem, minden srác 10 perc után smárolni akar. Buliban is, randin is, mindenhol. Velem is ez van.

Ha azt veszi észre, hogy egy kicsit is érdekel téged, akkor kész, úgy érzi, hogy valamit mindenképpen be kell dugnia valahova....

2010. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Van néhány, aki nem akarja rögtön - viszont neked tényleg nincs szerencséd (vagy nagyon kihívó vagy): ugyanis az, hogy szeretné, nem jelenti azt, hogy 10 perc után már nyomulnia is kell. Normális fiú tud várni legalább a következő találkozó végéig.
2010. júl. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

18:58 F19 vagyok.

Nem kell általánosítani. Ez megint olyan, hogy minden pasi szemét és minden csaj krva...

2010. júl. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez 21:12-nek ment :)
2010. júl. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!