Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác állítólag általáno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác állítólag általánosságba nem szeret smárolni, ez manapság normális a srácoknál vagy?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 02:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ronda nőkkel nem öröm!
2010. márc. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
szerintem elég furcsa h nem szeret... valami oka csak van hogy nem szeret smárolni...
2010. márc. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez hülyeség.. magamból kiindulva én imádok.. (de csak azzal akit szeretek!) lehet itt a probléma :$
2010. márc. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy neki büdös a szája (fogászati probléma pl.) és szégyelli, vagy neked büdös, csak nem akar megbántani, inkább kitalálja ezt a nem szeret smárolni dumát.
2010. márc. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van egy kollégám, 4 foga van az is fekete, 31 éves. Elég csinos barátnője van évek óta. Soha nem smárolnak, mégis jól elvannak egymással... Szal ilyen esetekben megértem...
2010. márc. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindkettőnknek ápolva vannak.Itt szerintem pszihésen lehet gond,mert mondta nem bízik meg a csajokban. Sajnos kezdem megérteni,ugyanis azt is kijelentette nyíltan hogy csak úgy találkozni nem fog velem,hogy ne sexeljünk.Igaz volt sex viszont nekem ez nem pálya hogy néha úgy érzem ku*nak néz. Nem kis játékos lehet. Hagytam neki levelet,így lesz a jobb.
2010. márc. 9. 08:43
 7/10 anonim ***** válasza:

én is imádok csókolózni, talán még jobban, mint jónéhány lány. tehát szerintem nem normális (természetes). a puszilgatást-cirógatást sem szereti, vagy kifejezetten csak a csókolózást nem?


19F

2010. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Eddig azt mondja csak a csókolózást. Tegnap konzultáltunk egy kicsit a gépnél,aztán írta nagyon kedvel most ezt érzi,de még nem érez szerelmet.Ezzel mondjuk én is így vagyok. Az igazat megvallva kijelentettem ,neki nem akarok úgy találkozni,hogy sexelnénk,bár benne vagyok hogy találkozzunk mint eddig csak,hogy vegye a lapot. Elmondtam neki azt is hogy megyek nyáron Angliába hogy ne érje váratlanul,szóval majd alakulunk valahogy.
2010. márc. 10. 08:21
 9/10 anonim ***** válasza:

most gondolkodtam ezen pont magammal kapcsolatban; régen sokat nyálaztam de már mostanság szinte egyáltalán nem.. Régen volt de már elfogyott az igény. Lehet komolyodás. De már sokkal meghittebb egy közös vacsi mint ez..

f/20

2010. márc. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem van valami lelki problémája.vagy történt vele valami.ami mélyen ott maradt benne.és nem akar kapcsolatba bonyolodni.de nem meri elmondani ezt neked.inkább csak úgymond kihasznál téged.mert h te szeretnél tőle akár többet is mint a sex!.hát figyelj h ha neked így is jó..akkor folytasd.csak ne h benned és mélyen ott hagyjon valamit.h ha nagyon beleélnéd magad!.de végülis.ha nyáron mész angliába.akkor a srác télleg csak kifog használni téged.mivel így nem lehet kapcsolatott kialakítani!
2010. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!