Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác, akar smárolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akar smárolni és én nem tudom mit tegyek. Ötletek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy fiú és tudom 100%-ba, hogy szeret így kihasználásról szó sincs. Semmi gond az ötlettel, hogy smároljunk, de kicsit undorodom a pasitól. Jól néz ki meg minden, de ha közelebbről nézed miteszerekkel van tele az arca, ami nem baj, ami ennél nagyobb az az, hogy a szája körül is van. Tudom, hogy nem ragályos meg minden, de szeretnék tanácsot kérni tőletek. Olyan választ, hogy ha szeretem akkor nem számít, hogy milyen, mert én tisztáva vagyok mindennel, csupán arra lennék kíváncsi, hogy ti mit tennétek a helyemben? Tudni kell, hogy ez nekem is, de neki is az első csók lenne. Ha hosszúra sikerült, bocsánat.
2010. nov. 3. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha undorodsz tőle akkor szerintem nem kérdés a kérdésed. Annyit még hozzátennék, hogy a mitesszereiről nem tehet, én is küzdök ilyen problémákkal és szerintem még nagyon sokan.:/ De mivel undorodsz így nem ajánlom a csókot, még a végén lehányod.
2010. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vajon neked tökéletes a bőröd? ...

"Más szemében a szálkát is meglátja, a magáéban a gerendát sem."

2010. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vegyél neki ajándékba arclemosó tonikot, v. meséld el neki, te hogyan ápolod a bőröd, és mennyire szereted, ha egy fiú is ápolja az övét...hátha észbe kap, és tezs a miteszerei ellen. Ha nem, akkor szerintem semmiképp ne csókold meg, mert mégjobban fogsz undorodni. :S
2010. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én külföldön élek, és itt szerintem remek tomikok vannak a miteszerek ellen...tavaly Karácsonyra kapott is egyet, de a nyáron beszámolt róla, hogy még ki sem bontotta :S

Nem esett jól, de ez van...

2010. nov. 4. 06:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Elhiheted én sok mindent kipróbáltam a legmárkásabb dolgokat is, semmi sem használt. Kozmetikushoz is voltam már, de miután "rendbe tett" úgy begyulladt az arcom, hogy legalább 2 hétig még "jobb" lett. Szóval hidd már el, hogy ez nem ápoltság kérdése. De úgy látom ez nagyon zavar, úgyhogy hagyd már békén szegény fiút és csókolózz mással.
2010. nov. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sztem itt nem a mitesszereken van a hangsúly... ha zavar, zavar... ha valaki nem hozzám való, zavarni fog benne valami.. ez amúgy annyira fura dolog, engem is zavar az ilyesmi, és volt már, hogy emiatt vagy ilysmi miatt a csókig sem jutottam el... viszont együtt jártam évekig egy pasival, akinek se szép bőre se szép fogai nem voltak... nem volt igénytelen, egyszerűen szabálytalanok voltak a fogai és hamar kijöttek a pattanások az arcán, de imádtam nagyon és nem érdekelt, nem is undorodtam tőle... ha már most undorodsz, ne is akarj vele csókolózni... nem lesz jó vége!!!
2010. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. Te hülye vagy.

2. az első csók nem olyan dolog, amiről megkérdezed az INTERNETEN, hogy megtedd-e. Az "csak úgy jön", ha akarod, ha nem.

3. nekem nincsenek mitesszereim, találkozhatnánk

2010. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

1. köszi szépen a "dícséretet"

2. én nem azt kérdeztem, hogy megtegyem-e, hanem azt, hogy ti mit szóltok hozzá...mellesleg hol laksz?

2010. nov. 5. 19:49
 9/10 anonim ***** válasza:
hol a lavóóóóóóórrrrr had hánjak!!!!!
2010. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Láttam egy filmben jótékony célból volt ilyen csók stand,ahol a lányok váltották egymást,és a fiúknak meg jó napjuk volt..de csak csók volt szabad! Vajon van ilyen a valóságba? Tök szuper lenne.
2010. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!