Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam neki? vagy inkább ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam neki? vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

van egy lány és nagyon szeretem de ő teljesen kivan állandóan meg akar halni meg mondja + minden nap csak sír nagyon sokat és barátok vagyunk..

de mikor azt mondja hogy bárcsak meghalna akkor én gondoltam mondom neki : ne.. aki lesz akkor a feleségem ?

vagy ilyenre mit lehet mondani vagy csinálni ellene ?


2010. júl. 30. 08:42
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
nem olyan könnyű ezt.. tudtára adni.. hogy csak úgy menjünk. el
2010. júl. 30. 10:21
 22/30 anonim ***** válasza:
Nem is...ha lehet szerintem hanyagold ezt (szerintem) meg tudlak érteni...hasonló helyzetben vagyok legalábbis közelítek hozzá ront a helyzeten hogy távol lakik tőlem és csak msn-en tudok vele beszélni ott meg nehéz vígasztalni :( .A csaj összeveszett mindenkivel amit nem tudok megérteni...végteleül kedves lány én is szintén bármit megtennék/megadnék neki amit csak tudok de elég kilátástalan a helyzetem (gondoltam leírom,hogy vannak veled hasonló helyzetűek is) és teljesen tudom mit érzel :'(
2010. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha a lelkisegélyt egy csomószor hívogatja, ahogy ezt mondod, szerintem nem áll olyan ellenségesen a pszichológusokhoz. Jogos a kérdésed, mert nem könnyű az embernek beismerni, hogy segítségre van szüksége, de valamivel próbáld meg rávenni, hogy menjen el! Mindenképp kísérd el Te is, hogy érezze, melletted állsz!
2010. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

és a kezelését ..

felajánljam neki hogy kifizetem vagy valami.. ?(hogyha belemegy hogy elmenjünk )

nem azért.. hogy ..

csak ezzel is szeretnék neki segíteni...

2010. júl. 30. 10:41
 25/30 A kérdező kommentje:
? lemaradtak a kérdőjelek.
2010. júl. 30. 10:41
 26/30 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, szerintem fizesd ki neki! Vagy nem tudom, hogy megy nálatok a "vagyonmegosztás", de ha csak ez tartaná vissza, és megteheted, inkább fizesd ki...
2010. júl. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
nem élünk együtt h vagyonmegosztás. 16 éves vagyok. és ő is..ezt még nem is mondtam
2010. júl. 30. 10:56
 28/30 anonim ***** válasza:
73%
Milyen romantikus!!!!!
2010. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Mikor ki voltam borulva és (igaz csak hülyeségből) azt mondtam hogy meghalnék,a srác ennyit mondott: Ne mert megyek utánad... Nagyon jó barátom volt,aztán szerelmet vallott...10 napig jártunk(jó jó tudom),mert én nem szerettem viszont..Csak mint igazi jó barát.De szerintem próba szerencse ;)
2010. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Elmondod neki, szépen, ésszerűen, h ez egy olyan dolog, amin könnyíteni lehetne, amennyiben hajlandó rá. Ha nem egy olyan ember, aki hóbortból szenved, mert élvezi, h törődnek vele, akkor neki is érdeke. Ekkor elmondod, h egy pszichológus ezen könnyen tud segíteni. Jah és fontos, h tudja, h ez nem dilidoki..:D

Sokan emiaztt sem szeretnek menni, mert h ők nem bolondok, és nincs rá szükség.

Vagy menjen el egyszer, és utána eldöntheti, h szeretné-e folytatni, vagy sem, de a kedvedért próbálja meg. Ő is remélhetőleg túlteszi magát, és neked sem kell folyton azon aggódni, h épp hogy van.

Én valahogy így próbálnám meg.

2010. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!