Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam neki? vagy inkább ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam neki? vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

van egy lány és nagyon szeretem de ő teljesen kivan állandóan meg akar halni meg mondja + minden nap csak sír nagyon sokat és barátok vagyunk..

de mikor azt mondja hogy bárcsak meghalna akkor én gondoltam mondom neki : ne.. aki lesz akkor a feleségem ?

vagy ilyenre mit lehet mondani vagy csinálni ellene ?


2010. júl. 30. 08:42
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
ne.. ki lesz akkor a feleségem ? odacsúszott véletlen egy a betű..
2010. júl. 30. 08:43
 2/30 anonim ***** válasza:
ez jó ötlet vagy inkább mond azt hogy ne én szeretlek és nem akarlak elveszíteni sztem biztosan megváltozik majd ez a felfogása és nemlesz halálvágya remélem:) de am csak bátran mond neki biztosan értékelni fogja.
2010. júl. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Timi: ) ***** válasza:

Lelkileg szegényke nem lehet a toppon,jól válaszoltál neki,jó ötlet volt,hogy poénosra" vetted a válaszodat,de szerintem sokkal többet segítenél neki,ha megmondanád neki,ha gondjai vannak,neked nyugodtan elmondhatja,hátha úgy könnyebb lesz az ő kis lelkének :$

23/L

2010. júl. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

nem poénból mondtam :S

én imádóm őt... és elég sok mindent elmond csak mikor olyanról beszél h meg akar halni nem tudok rá mit mondani.. nagyon

2010. júl. 30. 09:03
 5/30 Timi: ) ***** válasza:

Úgy értettem próbáltad jó kedvre deríteni...a mondatoddal,de szerintem többet érsz vele ha érzi azt,hogy megbízhat benned,kiönti a szívét és nem szorong,nem akar meghalni és stb,egyértelműen lelki problémáim vannak.

Ha valaki nem így gondolja majd javítson ki!

2010. júl. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. csak annyira szeretem őt hogy nem bírom elviselni h neki ilyen rossz :( ezért szeretnék neki segíteni mindenben
2010. júl. 30. 09:11
 7/30 anonim ***** válasza:
hány éves emogirl 13?
2010. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Az a baja, h szeretet igénye van, és így hívja fel magára a figyelmet. Pszichológus, és ezt nem szemétkedésből mondom, de ez a legjobb megoldás!
2010. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:13...

milyen emo ?.. szánalmas vagy..

egyáltalán nem emo.. te nem tudod elképzelni milyen hatalmas fájdalmat élt át kicsi korába...azért ilyen

2010. júl. 30. 09:16
 10/30 Timi: ) ***** válasza:

Egyetértek a 09:14 el,pszichológus,ha magától nem tudja feldolgozni a traumát vagy bármit,akkor szakemberre van segítsége,előbb háziorvos,elpanaszolja a problémáit,és rendel ki neki egy pszichológust a közelében",én is jártam pszichológushoz anno és segített.

De amit te tehetsz,hogy mellette vagy mindig ha szüksége van rád,ez is sokat segít neki!!

2010. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!