Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam neki? vagy inkább ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam neki? vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

van egy lány és nagyon szeretem de ő teljesen kivan állandóan meg akar halni meg mondja + minden nap csak sír nagyon sokat és barátok vagyunk..

de mikor azt mondja hogy bárcsak meghalna akkor én gondoltam mondom neki : ne.. aki lesz akkor a feleségem ?

vagy ilyenre mit lehet mondani vagy csinálni ellene ?


2010. júl. 30. 08:42
1 2 3
 11/30 Timi: ) ***** válasza:
van szüksége* bocsi
2010. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el egy pszichológushoz! Nem ciki, ha valaki segítséget kér, amikor gondban van. Mindenesetre éreztesd vele, hogy nagyon sokat jelent a számodra!
2010. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
lelkiségéjt szokta naponta hívni :( de nem tudom h én mit tehetnék h ne legyen ilyen szomorú
2010. júl. 30. 09:23
 14/30 anonim ***** válasza:

Figyelj! A lelkisegélynél áltlaában nem szakképzett pszichológusok dolgoznak. Vidd el egy rendes pszichológushoz, akár maszek rendelésre is, nem lesz olcsó, de havonta 7-8 ezer forint egy életért szerintem megéri.

Először is ki kellene deríteni, hogy mitől ilyen szomorú? Van valami oka, és ha van, akkor mi? Nem tudod, mi az oka? Mindig ilyen volt?

Ha nincs oka, ezt hívják depressziónak. Amikor az ember ok nélkül maga alatt van.

2010. júl. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

2 elveszített családtag.. nem foglalkoznak vele otthon..

szerintem ez elég...:(

2010. júl. 30. 10:01
 16/30 anonim ***** válasza:

Akkor érthető.

Remélem, nem piszkálod az állandó panaszkodása miatt! Ez pont az az időszak, amikor azt kell éreznie, hogy valaki teljes mértékben támogatja, mellette van. Meg próbálj meg minél több olyasmi programot összehozni, amit élvezne, és ami elterelné a figyelmét!

Meg változatlanul mondom, keressen fel egy pszichológust! Mielőtt még késő lenne!

2010. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

dehogy piszkálom.. az életem odaadnám ha vissza tudnám hozni azt akit elveszített .. legalább akkor neki jó lenne..

pár éve volt ez.. de még mindig nem tudta feldolgozni .

2010. júl. 30. 10:09
 18/30 anonim ***** válasza:

Értem.. örülök, hogy így mellette állsz!

Sajnos többet nem tudok mondani, mint a fentebb leírtakat.. és hangsúlyozom, keressetek fel szakszerű pszichológust! Ilyen helyzetben szakszerű segítség nélkül nagyon nehéz tenni bármit is. (Pszichológust, és nem pszichiátert! Ez fontos! Pszichiátert csak akkor, ha önmagában a pszichológus nem elég.)

2010. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Figyelj már, legalább 3an írtuk, h pszichológus. Melyik részét nem értetted rendesen ??

Te annyit tehetsz,h támogatod, amennyire lehet, de ha tényleg ekkora a probléma, akkor ez, sajnos kevés. Megtörténhet -bár ne történjen- h egyszer tényleg olyan állapotba kerül, és valami hülyeséget csinál, te pedig nem lehetsz ott mindíg, jobb minél hamarabb kezelni, h ennek az esélyét, minimálisra csökkentsd. Nagyon szép dolog, amiket írsz, h az életed is odaadnád, de ez még akkor sem azon múlik, h te mit adnál oda! De te, csak kívülről segíted, belül, egyedül van.

És ahelyett, h ha ír valaki, te visszaírod, h bármit megtennél, ennek ellenére, még egyszer sem mondtad, megfogod a kicsi kezét, és elsétáltok egy pszichológushoz. Megértem azt is, h bizalmatlan vagy a dokival szemben, mindenki az, de hidd el, értik a dolgukat, és segítenek megoldani.

2010. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
és hogy mondjam neki ezt? hogy menjünk el vagy nem tudom h kéne ezt felhoznom nála hogy ne vegye rossz néven ..
2010. júl. 30. 10:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!