Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem ha valaki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem ha valaki egy közösségi oldalra felteszi magát, és sok sok képet tesz ki, akkor önbizalomhiányban szenved, vagy legalábbis elvárja, hogy dícsérjék. Erre megy ki. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Miért nem elég 1-2 kép? Gondolom azért, amit már kifejtettem a kérdésben..
2010. júl. 30. 01:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
előző vagyok amúgy azért teszem fel mert jók a képek...
2010. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én meg még igazolványképet sem rakok fel. (önbizalomhiány)

Szóval, aki felrak magáról 100 képet az csak magamutogató, de semmikép sem önbizalom hiányos.

2010. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
vagy éppen önbizalomyhiányos és arra vár, hogy kommentálják a képeit mennyire jók..
2010. aug. 1. 21:48
 14/16 anonim ***** válasza:
Én a visszaélések miatt nem rakok fel képet magamról. (óvatosság, támadási felület csökkentése)
2010. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Rólam sincs egy kép sem, mert önbizalom hiányos vagyok.

Akiről sok van, az jól érzi magát a bőrében.

2010. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
En a gyerekemrol teszek fel kepeket, hogy az apja lassa, ha mar eloben nem nezi meg./ott nezegeti, mert tudok rola/
2010. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!