Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem ha valaki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem ha valaki egy közösségi oldalra felteszi magát, és sok sok képet tesz ki, akkor önbizalomhiányban szenved, vagy legalábbis elvárja, hogy dícsérjék. Erre megy ki. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Miért nem elég 1-2 kép? Gondolom azért, amit már kifejtettem a kérdésben..
2010. júl. 30. 01:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

2 dolgot láthatsz:

Jókép, láwollak stb, vagy semmit. Na?

Amúgy ha jól megnézed, akkor aki folyamatosan frissíti képeit, annak folyamatosan írják hogy jókép, szépvagy.

Aki nem, annak nem. (pl 4 éve fent van 1 kép..)

2010. júl. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%

ennek sok oka lehet, például.. ha régiek a képek tesz fel újat a felhasználó.. meg szerintem nem szenved önbizalom hiányba ha van fent róla 100 kép.... inkább az szenved önbizalom hiányba akinek csak 1-2 képe van, mondjuk , hogy ha már felteszi akkor elvárja ,hogy a barátok,haverok kommentáljanak szerintem!


nekem ez a véleményem nem biztos, h igazam van

2010. júl. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem feltétlen. Nekem nagyságrendileg 20 képem van a 2 vezető közösségi oldalon, és mindegyiket más miatt láttam fontosnak - egyiken barátommal vagyok, másikon barátnőkkal, harmadik a tablófotóm, negyedik a macskámmal, ötödik a szülinapom... plusz gyakran felrakok egy friss eseményről 1-2 képet, mert tetszik, aztán meg nem törlöm ki egy ideig mert minek.

Azért ha valakinek több 100 képe van és mindegyiken önmagát fotózza csini ruhában, 5 kg sminkben, az tényleg furcsa.

2010. júl. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Oké de minek tesz fel 100 képet? Aki ismeri kép nélkül is ismeri
2010. júl. 30. 01:38
 5/16 anonim ***** válasza:

szerintem attól függ, mi van a sok képen. Ha valaki mozgalmasan él, sokat kirándul, utazik, túrázik miért ne tehetne fel mindig pár képet róla. Esetleg a hobbijáról? Pl. fest. stb. Elég sokat össze is gyűjthet így. Ez szerintem nem gáz.

Ha viszot a 100 képen csak egyedül ő van, egyszer jóbbról, majd balról, lentről, fentről, pirosban, sárgában, zöldben...akkor magamutogató, esetleg pasit akar fogni, esetleg irigyeket akar, hogy ő milyen szép stb.


Na és az aki szexelős képeket tesz ki? :)

2010. júl. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, ő egy csaj, akkor a fiú hol nézheti meg jól? Na ugye..
2010. júl. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
tegyük fel, hogy minden képen egyedül van
2010. júl. 30. 01:45
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
ha egyedül, és magamutogatós jellegű, akkor egy ostoba, kérkedő liba... majd megy a napiszar.com-ra, ha valaki megleli :-)
2010. júl. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem akinek önbizalom hiánya van egy képet se tesz fel, aki büszke magára az sok képet rak fel magáról mert lássák, hogy ő milyen menő. 100 képet csak saját magáról tesz fel, ő nyilván kiváncsi véleményekre melyiken néz ki jól, melyik kép tetszik. Vannak akik modellkednek és azért tesznek fel sok képet, büszkék képeikre illetve a munkájukra.
2010. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nálam 100 kép van a lovamról, rólam nagyjából 5 :D
2010. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!