Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért enyire fajo, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért enyire fajo, ha az ember elveszt egy baratot ( vagy legalabbis akit annak hitt)?

Figyelt kérdés

Szereplok: én, no, 32 éves, o, a férfi, 42. Nem parkapcsolatot akartunk, baratilag ismerkedtunk mindig is.

Egy virtualis " baratsagrol" ( baratsag?? igazabol mar nem is tudom...) van tehat szo, amely par hét mulva " igaziva " valt volna ( idekoltozik hamarosan abba a megyébe ahol én is élek, ez mar tobb éves terve).Annyira kotodtunk egymashoz, kerestuk egymast,persze sokszor nem tudunk egymassal beszélni, de akkor tudtuk, hogy azért van, mert a masiknak ilyen-olyan dolga akadt, képesek voltunk biralni a masikat, mert tudtuk, hogy a masik elfogadja a biralatot,ha az egyikunk elbotlott, a masik ott volt hogy felsegitse ( persze atvitt értelemben) tudtuk, hogy ennek a baratsagnak lesz jovoje és mégis...Egyszercsak jott egy szunet a 6 honapos kapcsolatunkban,( a mult héten). Ma kaptam tole egy mailt, melyben huvos, tartozkodo,szinte alig ismertem ra.. de kéri, bocsassam meg a hosszu csendet amely egy hete fennallt koztunk, megmagyarazta hogy miért- beteg volt, fel sem tudott kelni, faj a dereka, ki sem nyitotta a laptopjat .. Erdekes modon egy kozosségi oldalon képes volt naponta tobb orat " betegen" eltolteni.. Szoval, hazudott, de miért, nem értem... Most kuldtem neki egy " elbocsajto szép uzenetet" , és iszonyatosan rossz most.. Miért kuldtem egy bucsu-mailt? Mert ugy érzem, atvert... Ezutan nem biznék benne. Hmm.. Ugy érzem, egy baratot elvesziteni fajdalmasabb sokszor mint egy szerelmet.. Szoval: nem szerelmi, hanem " barati" banat ellen mit ajanlotok? :)


2011. febr. 23. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:

én egy féléve veszítettem el egy barátomat, aki csúnyán átvert

én elbocsájtó csúf üzenetet írtam neki :D

utána kitöröltem, tiltottam.

mikor eszembe jut, a mai napig hiányzik :( ...de azzal vígasztalom magam, h ennek v.miért így kellett lennie.

a legjobb orvosság egyébként pedig: egy új jóbarát. :)

2011. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én két éve veszitettem el a legjobb barátomat. addig mindent megbeszéltünk és segítettük egymást, számíthattunk egymásra..aztán csalódtam benne valami miatt.....és ezt elmondtam neki, erre pedig nem reagált túl jól.aztán egyik napról a másikra nem kerestük egymást.

biztos vagyok benne,hogy így kellett lennie,valószínüleg a fejlődésem útjában ált ez a barátság..azóta is sokat gondolok rá, de nem bánom, hogy már nem osztom meg vele az életemet,mert abból ami miatt csalódtam benne az jött le nekem, hogy soksok éven át megjátszotta magát előttem, mert kellett neki valaki,akire mindig lehet számítani..fel a fejjel..

2011. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!