Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érezted már ezt hogy mindenki...

Érezted már ezt hogy mindenki vagy legalábbis 1-2 ember szemmel tart téged?

Figyelt kérdés

Pl.: A villamoson, a buszon a metrón, vannak emberek akik folyamatosan néznek vagy legalábbis szemmel tartanak. Vagy csak én hiszem ezt?


Vannak nagyon furcsa dolgok mostanában velem, olyanok hogy elmegyek x helyre és útközben látok egy öregembert és amikor jövök haza felé akkor megint látom ugyanazt az embert, és ez elég sokszor előfordult már, hihetetlen de szinte minden nap!!! Olyan mintha követnének ezek az emberek.


Kezd olyan érzésem lenni mintha én is olyan helyzetbe lennék mint a Truman show-ban Jim Carrey. Ha láttad afilmet tudod miről beszélek.


Kezdek megőrülni?

20f


2009. dec. 1. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Paranoiás vagy?

Menj el pszichiáterhez!

2009. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen. Ezek az üldözési mánia jelei. De le lehet szokni róla. Erősítsd az öntudatodat és légy egy picit egoista! Egy csöpp egoizmus még beletartozik az egészséges életbe!
2009. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez ne menj, mert ott csak egy vödör gyógyszert kapsz, ami úgyse használ!
2009. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Azért annyira nem veszélyes a helyzet kedves és hasznos első válaszoló.


De már elgondolkoztam hogy lehet figyelnek engem.. de remélem elmúlik ez a hülyeségem.

2009. dec. 1. 20:39
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem megyek pszichiáterhez, azért bolond még nem vagyok. (asszem) :)
2009. dec. 1. 20:41
 6/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, de az anyósom is így kezdte. Aztán egyre súlyosbodott, és kiderült, hogy paranoid skizofrén. Persze az is lehet, hogy csak túl sok szabadidőd van ilyenen gondolkodni. :D
2009. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Pedig én nem vagyok egy félős gyerek, egyszerű normális srácnak tartom magam, és nem is foglalkozom elvont dolgokkal.
2009. dec. 1. 20:48
 8/16 anonim ***** válasza:
Ő sem. Azóta meg kotlával a fején alszik, hogy az oroszok ne tudják mosni az agyát. :S Na mindegy, azért figyelj magadra, és próbáld elterelni az ilyen dolgokról a figyelmed. Mégis ki és miért figyelne és követne?
2009. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, amióta azt a filmet megnéztem azóta kezdtem el ezen gondolkozni igazán, hogy lehet engem is úgy figyel mindenki mint abban a filmben a csávót.
2009. dec. 1. 20:57
 10/16 anonim ***** válasza:

A filmek között jobb, ha válogatsz, mit nézel meg.

A pszichiáterek pedig orvosok, természetes, hogy adnak gyógyszert, ha szükséges. Ha jó az orvos, akkor jól állítja be a gyógyszereket. Jobb gyógyszerrel nem félni, mint nélküle azt gondolni, hogy követnek. Van, aki riadalmában öngyilkos lesz, mert fél, hogy követik.

Beszélj a háziorvosoddal, ne kockáztass. Jobb megnyugodni, hogy rendben vagy. Ha meg nem, akkor gyógyszerrel lehetsz rendben.

2009. dec. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!