Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érezted már ezt hogy mindenki...

Érezted már ezt hogy mindenki vagy legalábbis 1-2 ember szemmel tart téged?

Figyelt kérdés

Pl.: A villamoson, a buszon a metrón, vannak emberek akik folyamatosan néznek vagy legalábbis szemmel tartanak. Vagy csak én hiszem ezt?


Vannak nagyon furcsa dolgok mostanában velem, olyanok hogy elmegyek x helyre és útközben látok egy öregembert és amikor jövök haza felé akkor megint látom ugyanazt az embert, és ez elég sokszor előfordult már, hihetetlen de szinte minden nap!!! Olyan mintha követnének ezek az emberek.


Kezd olyan érzésem lenni mintha én is olyan helyzetbe lennék mint a Truman show-ban Jim Carrey. Ha láttad afilmet tudod miről beszélek.


Kezdek megőrülni?

20f


2009. dec. 1. 20:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Jó értem köszönöm. Nem megyek orvoshoz, annyira veszélyesnek nem érzem magam azért.


Nyugodtan írhatnak többen is, kíváncsi vagyok mindenki véleményére.

2009. dec. 2. 04:27
 12/16 anonim ***** válasza:

Velem is sokszor előfordul, hogy ugyanazokat az embereket látom ugyanazokon a bkv vonalakon vagy helyszíneken. Szerintem ez teljesen normális. Feltételezem te is mindennap ugyanazokat az utcákat járod és ugyanazokat a járatokat használod a közlekedésre, és nem tervezel más útvonalakat. Ráadásul ha van valami központi hely ezeknek a járatoknak a közelében, pl egy bolt vagy bevásárlóközpont akkor ott is elég könnyű összefutni velük.


Sőt, tovább fokozom: Van egy buszjárat, aminek az egyik végállomásánál van egy villamos megálló és a villamos pedig elmegy egy bevásárlőközpont mellett. Elég esélyes, hogy olyan emberrel futhatsz ott össze akit a buszvonal másik végén láttál 1 hete.


Egyébként nekem is eszembe jutott már ez a trumanshows-s dolog ugyan ezzel kapcsolatban, de csak eljátszottam a gondolattal.

2009. dec. 3. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül figyelnek vagy követnek..Olyan már nekem is volt,hogy buszon vagy orvosi rendelőben,esetleg más helyen,ahol nagy volt a tömeg észre vettem,hogy valaki néz engem...És tényleg nézett,sokan nem is zavartatják magukat..Ilyenkor mindig arra gondolok,hogy biztosan valami érdekeset lát rajtam :D Szerintem ilyen mindenkivel előfordul.
2009. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Én is szoktam nézni, egyszer nem volt helyem rendelőben, és addig néztem valakit amig felált, már hogy az ember.
2010. jan. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hazudnak. Mind hazudnak. Sajnálom, nem beszélhetek. ...ha nem találkoznánk többet...
2010. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

18:38

:D:DD:DD

2010. máj. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!