Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a dolgok mit jelentenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a dolgok mit jelentenek?

Figyelt kérdés
Mikor suliba jártunk mellettem ült, és többször is volt hogy ő kezdeményezte a beszélgetést, néhányszor bámult is engem. Sokat viccelődik velem, mondhatni hogy sokat is beszélgetünk, és mindig mosolyog, kérdezget. Múltkor szomorú voltam és vigasztalt engem, meg jó tanácsokat adott, hogy máskor mit hogyan csináljak. Én jól érzem vele magam, de ennyi az összes "jel" tehát nem tudom tetszhetek-e neki, vagy csak haverkodik...
2010. júl. 29. 18:38
 1/5 A kérdező kommentje:

És még valami, bár ez zavar: rendszeresen azt veszem észre, hogy hol a fenekemet, hol a melleimet nézi.

Illetve ránéz néha-néha. Pedig egyáltalán nem vagyok kihívó, ezért ez kicsit zavar is...

2010. júl. 29. 18:40
 2/5 anonim ***** válasza:
kor?? fiu vagy vagy lány?
2010. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és lány
2010. júl. 29. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle! :)
2010. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki


23F

2010. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!