Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Probalom rövidre fogni. Szoval ferjnel vagyok, van gyerekünk is. Alapvetöen nagyon monogan tipus vagyok, nem lattam, es nem is akartam latni mas ferfit a ferjemen kivül soha, amiota ismerem. Most viszont nagyon nem vagyok rendben. Közvetlen ismeretsegi körünkben van egy ferfi, akihez kezdek tulzottan is közel kerülni lelkileg annak ellenere, hogy nem nagyon ismerjük egymast, csak felületesen. Neki is csaladja van, es erdekes, hogy negy eve ismerjük egymast, de mostanaban mintha közelebb kerültünk volna. A helyzet az, hogy itthon sincsenek tulzottan rendben a dolgok. Gondok vannak a szex teren, mintha elhidegültünk volna, leült a kapcsolat, es ahogy tudom az ismerösnel ugyanezek a gondok vannak. Szoval. Nem tett semmilyen nyilt utalast, vagy barmi ilyesmit a srac, csak egyszerüen erzem, hogy megvaltozott velem. A ferjem alltal ismertem meg öt, együtt dolgoznak, es mar a ferjem is emlitette, hogy mostanaban tulzottan is erdeklödik irantam. Szoval, amikor együtt vannak többször szoba kerülök, ha en is ott vagyok szabalyosan kivirul, es le sem veszi rolam a szemet. Rolam jobb nem is beszelni, ujabban inkabb kerülöm öt, mert ha a szemebe nezek, akkor azt sem tudom fiu vagyok e vagy lany:-) Sajnok vannak olyan idöszakok egy het, vagy egy par nap, amikor elkerülhetetlen, hogy minden nap talalkozzunk, reggel este allandoan, es nem tudom mit tegyek. Ha kerülöm, felek megbantom, ha viszont ott vagyok, akkor meg nem bizok magamban sem, benne sem. Nem akarok hütlen lenni a ferjemhez, mert szeretem öt, de ezt az erzest nem lehet leirni. Utoljara tini koromban langoltam ennyire valakiert. Ti mit tennetek a helyemben?
2010. júl. 28. 20:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a valaszokat. Mindenkeppen megprobalok összehozni legalabb egy hetveget kettesben a ferjemmel. A legutobbi nagyon balul sült el, minden fontosabb volt mint en, meg a foci vb is, de hatha most mas lesz. Ha nm valtozik a helyzet, akkor ha masba nem is, a szexbe bele fogok menni a sraccal, ha akarja, mert fogalmam sincs hogyan ebresszem fel a ferjem. Ideje lenne tudatnom vele, hogy ha nem valtoztat, akkor elveszit, es mivel a szavak nem hasznalnak, ide tettek kellenek.
2010. júl. 28. 20:49
 12/13 anonim ***** válasza:
"Ha nm valtozik a helyzet, akkor ha masba nem is, a szexbe bele fogok menni a sraccal, ha akarja, mert fogalmam sincs hogyan ebresszem fel a ferjem...." ha ez így van, akkor azért te is vastagon "hibásnak" érezheted magad !!!
2010. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

a másik férfival való szexbe menekülés eleinte jót fog tenni, aztán beleszeretsz, vagy kiderül, hogy görény, és kitálal, vagy simán lebuktok....

előbb intézd ez a férjed...szerintem.

hajrá!:) N/27

2010. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!