Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Probalom rövidre fogni. Szoval ferjnel vagyok, van gyerekünk is. Alapvetöen nagyon monogan tipus vagyok, nem lattam, es nem is akartam latni mas ferfit a ferjemen kivül soha, amiota ismerem. Most viszont nagyon nem vagyok rendben. Közvetlen ismeretsegi körünkben van egy ferfi, akihez kezdek tulzottan is közel kerülni lelkileg annak ellenere, hogy nem nagyon ismerjük egymast, csak felületesen. Neki is csaladja van, es erdekes, hogy negy eve ismerjük egymast, de mostanaban mintha közelebb kerültünk volna. A helyzet az, hogy itthon sincsenek tulzottan rendben a dolgok. Gondok vannak a szex teren, mintha elhidegültünk volna, leült a kapcsolat, es ahogy tudom az ismerösnel ugyanezek a gondok vannak. Szoval. Nem tett semmilyen nyilt utalast, vagy barmi ilyesmit a srac, csak egyszerüen erzem, hogy megvaltozott velem. A ferjem alltal ismertem meg öt, együtt dolgoznak, es mar a ferjem is emlitette, hogy mostanaban tulzottan is erdeklödik irantam. Szoval, amikor együtt vannak többször szoba kerülök, ha en is ott vagyok szabalyosan kivirul, es le sem veszi rolam a szemet. Rolam jobb nem is beszelni, ujabban inkabb kerülöm öt, mert ha a szemebe nezek, akkor azt sem tudom fiu vagyok e vagy lany:-) Sajnok vannak olyan idöszakok egy het, vagy egy par nap, amikor elkerülhetetlen, hogy minden nap talalkozzunk, reggel este allandoan, es nem tudom mit tegyek. Ha kerülöm, felek megbantom, ha viszont ott vagyok, akkor meg nem bizok magamban sem, benne sem. Nem akarok hütlen lenni a ferjemhez, mert szeretem öt, de ezt az erzest nem lehet leirni. Utoljara tini koromban langoltam ennyire valakiert. Ti mit tennetek a helyemben?
2010. júl. 28. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hmm...nehéz helyzet!

Mivel 2 család megy tönkre...és ez nem kevés.

Gondolj bele a férjed szeret, ő nem vette észre az elhidegülést a férfi felesége szintén.

Jobb lenne ha kerülnéd azt a pasit,mert ebből csak gondok lesznek szerintem.Ami nagy hátránnyal indítja a kapcsolatot.

De persze ez a te döntésed, feladhatjátok mind2en az eddig életeket, de lehet hogy később nem lesztek annyira oda egymásért, és vége is lehet és akkor eldobtad a családi környezetedet úgymond a semmiért, de lehet viszont hogy pont ellenkezőleg, boldogabb leszel.

2010. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen ettöl nagyon felek. A leginkabb attol, hogy egyszer megtörtenne a dolog, aztan elvesztene a varazsat, hiszen mindketten gyengebbek, erzekenyebbek vagyunk most szex teren. De megis, hogyan lehet valakit feltünes nelkül kerülni? Plane, ha majd bele döglik az ember:-(
2010. júl. 28. 20:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha annyira jó ez az érzés, akkor kezdj viszonyt a sráccal és add fel az eddigi életed, a családod..., de mivel ide jöttél "segítséget kérni" és már az elején nem tudsz magad megoldást találni a szituációra, ezért úgy gondolom, hogy csak a gondjaidat szaporítanád, szóval maradj szépen a fenekeden otthon a családoddal, és ha nagyon be vagy indulva, akkor használj vibrátort, ez lehet a férjeddel való szexre is gyógyír lehetne.
2010. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

a család akkor megy tönkre, ha nem lépsz ki ebből a már hideg kapcsolatból. a gyerek nem vak, észreveszi, hogy anya és apa nem szeretik már egymást, majd észreveszi, hogy anya apa barátja után érdeklődik, és ragyog a szeme, ha vele beszél...

a gyereket nézve a fejlődése érdekében az lenne szerintem a legmegfelelőbb, ha normálisan tudnátok rendezni a férjeddel a kapcsolatot, ha mindketten szeretnétek, és még tudjátok, tesztek lépéseket, menthető a házasság.

de ha nem tudjátok megoldani a férjeddel, lépj KI.

a gyereknek pedig el kell magyarázni, hogy anya és apa úgy döntöttek, hogy külön élnek tovább, és ugyan úgy szeretik őt (a gyereket) mindketten stb stb....


irnék még, de rohanok :)

sok sikert.

N/27

2010. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"a gyereket nézve a fejlődése érdekében az lenne szerintem a legmegfelelőbb, ha normálisan tudnátok rendezni a férjeddel a kapcsolatot, ha mindketten szeretnétek, és még tudjátok, tesztek lépéseket, menthető a házasság."


Köszönöm szepen a valaszod. Igen termeszetesen ez lesz az elsö dolgom, egy ideje mar dolgozom rajta, csak kezdek belefaradni, mert a ferjem nem igyekszik annyira mint en:-(


A vibratoros tema szamomra nem megoldas. No komment!!!

2010. júl. 28. 20:33
 6/13 Jake_86 ***** válasza:

Nem könnyű!

Az a baj,hogy jó is meg nem is!

a fentinek igaza van,de érdekelne,hogy hogyan alakulna a másik változat is!

Ha lefeküdnél a pasival az gondolom annyiban maradna!nem?

Biztos fel lehet a férjedet "tüzelni"

2010. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Jake_86 ***** válasza:
Biztos a férjednek is sok dolga van,de azért kell,hogy időt szánjon Rád!
2010. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon erdekes ez a helyzet most. Azt erzem, hogy ha lefeküdnek vele, talan annyiban maradhatna. Igen. Csak az a baj, hogy nem ismerem annyira sem öt, söt meg sajat magamat sem, hiszen meg nem voltam ilyen szituacioban, hogy lelkileg hogyan hatna ram, ra a dolog. Felek na. Ez van.
2010. júl. 28. 20:37
 9/13 Jake_86 ***** válasza:

az a baj,hogy ha netán balul sül el,akkor meg vége a házasságnak is meg a pasis dolognak is!

Rám ne is hallgass én nem akarok hibás lenni:))

Lehet,hogy a férjed tökre szeret Téged és a gyerekeket,lehet meg sem fordul a fejében,hogy más nő-re nézzen!Csak egyszerűen a szürke 7köznapok tudod miről beszélek!

Lehet kéne egy kis kikapcsolódás gyerekekkel vagy nélkülük!

2010. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Jake_86 ***** válasza:

sokat dolgozik fáradt!

Ez helyén való!

Én is nyúzott vagyok munka után néha,és tényleg sokszór az ágyon kívül mást nem kívánok!

2010. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!