Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vonzó/taszító ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vonzó/taszító ez a férfi testalkat? Hány pontos?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


A képeken kérlek csak a testalkatot nézzétek, próbáljatok meg elvonatkoztatni a többitől.


2020. máj. 3. 11:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az én párom teljesen olyan alkat, mint a második, magas, nyurga. Pedig sokat eszik, sőt, imádja az édességet, de mégsem hízik (kis mázlista r#hadék😂). Én így szeretem, nem a testalkata miatt választottam őt.
2020. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálam a testalkat másodlagos, amíg nem extrém módon gebe, szétgyúrt vagy kövér vki. Nem indít be kifejezetten egy test sem, inkább az arc. Ezekkel a testalkatokkal nekem semmi gondom nincs. Pontozni pont az előbb leírtak miatt nem is pontoznék.
2020. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon vékony.:( jó öltözék+kicsi kondi és lehet rajta sokat alakítani
2020. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nehéz elvonatkoztatni attól a szarajevó-külvárosi hangulattól, amit ezek a képek megidéznek, már csak Borat Sagdyev hiányzik oda harmadiknak...
2020. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
teljesen semleges, átlagos
2020. máj. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!