Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vonzó/taszító ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vonzó/taszító ez a férfi testalkat? Hány pontos?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


A képeken kérlek csak a testalkatot nézzétek, próbáljatok meg elvonatkoztatni a többitől.


2020. máj. 3. 11:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Számomra átlagos. Se nem taszító se nem vonzó első ránézésre. Valószínűleg ha ilyen férfivel ismerkednék más döntene leginkább a külsőségek tekintetében.
2020. máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Nehéz elvonatkoztatni, mert az idétlen cipők, a ronda gatyák és az elálló pólók minden nevetségessé tesznek. Ráadásul úgy fotózni, hogy a felső lábszár van benne a képben, marha idétlen.


De normális ruhákkal szerintem ezzel az alkattal nincs gond.

2020. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Nekem egyáltalán nem jön be egy ilyen testalkat.
2020. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
81%
Fhu, nem akarok senkit megbantani, de nekem ez a testalkat nagyon nem gyere be. Kb annira rossz, mint az elhizott diszno alkat. Annyira unszexi.
2020. máj. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem bántasz meg vele senkit, tisztában vagyok vele, hogy nem vonzó. Csak azt szeretném látni, hogy mennyire. Pl. van-e egyáltalán olyan elvetemült, akinek kifejezetten tetszik?
2020. máj. 3. 12:00
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Az öltözékkel sokat lehetne javítani az összképen
2020. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%

Jobb ruhák, mondjuk egy sötét farmer , öv+ing. egy mutatós (nem drága) karóra. És máris sokat javított a megjelenésén.


Aztán bigyesszük oda megjegyzésként, hogy nincs eladósodva, nem a szüleinél lakik, és van egy vállalkozása ami 50milliót hoz nettóban évente, tud kommunikálni, tájékozott, nem keseredett meg a múltban történt csalódásoktól.


És máris álompasi lesz a nők java részénél. Nem mindenkinél, de 70%nál igen.


ha még azt is odaírod, hogy nem zavarja, hogy gyereked van mástól, akkor máris 80+%-nak lesz álompasi.

2020. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Barátom is hasonló alkat.186cm,75 kg.Nem tud hízni,pedig sokat eszik.Nem bánnám,ha picit izmosodna,amúgy kockahasa van.Nekem bejön.Képen minden másképp hat,mint élőben.Nekem a kövérség meg a háj kizáró ok,inkább legyen vékonyabb.Én csak a nagyon magas pasikhoz vonzódom,de én is magasabb vagyok az átlagnál

(Amúgy lehet ez bennem maradt,mert régen anorexiás voltam.)

2020. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Andi80018 ***** válasza:
A második jobb azért, ez a kólásüveg testalkat nagyon nem férfias. Viszont, ha társul ezekhez egy helyes arc, akkor sokat tud dobni, illetve valóban az öltözködés is fontos, a stílus.
2020. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A párom 180 cm, kb 65 kg. Tehát kb ilyen a testalkata. Nekem nagyon bejön. (Nem, nem hord drága karórát és nincs Mercije stb, teljesen átlagos életet él.)
2020. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!