Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Estél már teherbe "véletlenül"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Estél már teherbe "véletlenül" (nem akartad a babát)? Hány éves voltál? Hogyan mondtad el anyukádnak? Hogyan reagált, mit mondott?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 09:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ja és könyörgöm, ilyen beteg lélekkel és jellemmel sose szülj gyereket!!!
2010. júl. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Mert te ismersz engem hogy tudod, hogy kik fordultak el tőlem igaz? :D Nagyon valószínűnek tartom. Amit 3 dolgot meg leírtál... Na annak semmi köze a témához és ráadásul még hülyeség is! :D Meg mi az, hogy béka vagy? Jobb nem jutott az eszedbe vagy mi?! El tud viselni a párom, és a barátaim is, mert nem mondom meg senkinek, hogy mit kéne (ahogy itt se tettem), de a véleményem elmondom, ha bántó, ha nem (ahogy itt is tettem). Ha nem tetszik a véleményem nem kell elolvasnod, de kiállok mellette, mert akárkit megkérdeznék azt mondaná, hogy 3 ABORTUSZ SOK.
2010. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Nem látom, hogy könyörögsz...:)
2010. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Most mit mosakodsz? na máris visszakozol? érdekes, az előbb még szánalmas féreg volt a 3 ab-os most meg jajj hát nem akartam én semmi rosszat, de hát a 3 ab. az sok?

miért könyörögnék? kicsit el vagy tévedve aranybogár. senkit nem érdekel a handabandázásod. ha észrevetted volna, eddig egy pártfogód se volt. lehet ellenezni az abortuszt, lehet rá nyugodtan mondani, hogy nem jó dolog, és én nem támogatom, de hogy másokat ez alapján minősíts, azt a 3 a.os válaszoló nevében is kikérem. érted, mi a különbség? hogy jössz te ahhoz, hogy így ítélkezz? na, én meg ezt utálom. megítélni szabad, de nem elítélni. érzékeled a 2 közti lényegi különbséget?

azt ajánlom, hogy k.rva sürgősen szállj magadba, mert lehet, hogy az egyszemélyes világegyetemedben te vagy a középpont és nem látsz a szemellenződtől, de mások élete és döntése nem a tiéd és semmi jogod nincsen felülbírálni.

2010. júl. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy harapódzott el ennyire a vitátok, de egy biztos: nem én fogok igazságot tenni köztetek :)

De az is tény, hogy visszaolvasva egyáltalán nem olvastam sehol sem, hogy "szánalmas féreg"-nek lett volna bárki titulálva. Ezt csak valaki jól beleolvasta valamibe, talán mert érzékenyen érinti a téma...

És én is osztom, hogy 3 abortusz sok. Egy még elmegy, főleg 17 évesen... A másodiknál már elgondolkodnék, de mondjuk, hogy benyelem, oké, volt második is. De amikor már harmadszor is teherbe esek, akkor minimum megállok egy pillanatra. Nem feltétlenül van szükség önostorozásra, hiszen nyilvánvalóan úgy gondolta a lány, hogy mindent elkövetett a terhesség ellen a fogamzásgátló szedésével (még ha tényleg igaz is, hogy rendeltetésszerű használata mellett nemigen van esély a terhességre). De azon azért eltűnődnék, hogy három abortusz után mennyi esélyem lehet még babára később, ha majd szeretném, és nem valószínű, hogy meg merném kockáztatni, hogy emiatt ne sikerüljön. De mondjuk ez én vagyok.

2010. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Azért nem tudod olvasni,mert a moderátorok kitörölték.

"Ja és könyörgöm, ilyen beteg lélekkel és jellemmel sose szülj gyereket!!!"

Ezt írtad. Erre írtam, hogy nem látom, hogy könyörögsz :D:D:D

2010. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

17:37-es vagyok.

Én nem akarok belefolyni a dologba, de mindig meglepődöm, hogy idegenek milyen vérre menő harcokat tudnak vívni egymással az interneten arc és név nélkül... Az is lehet, hogy szomszédok vagytok, és még kedvelitek is egymást :)

2010. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Sok vagy sem, nem ez a hobbim. Törődj a magad dolgával és a párkapcsolatotddal amíg van..
2010. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Te meg törödj azzal, h ezekután mennyi az esélye, h lehet gyereke(d).. ;)
2010. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Hát te 79%-os komolyan kész röhej vagy.

mint egy óvodás: megmondták, hogy foglalkozz a saját dolgoddal, punktum. erre mit lépsz? visszafeleselsz, mint valami szaros kölyök. beszarok rajtad:D

2010. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!