Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Estél már teherbe "véletlenül"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Estél már teherbe "véletlenül" (nem akartad a babát)? Hány éves voltál? Hogyan mondtad el anyukádnak? Hogyan reagált, mit mondott?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 09:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

én már házasságba éltem, de még nem akartunk gyereket, csak véletlenül becsusszant, persze nem bánta egyikünk sem :) most van egy 6 hós pocilakó kislányunk

23/L

2010. júl. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
60%

velem is előfordult, de ez egy régi történet...

Szűz Mária

2010. júl. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Én igen sajnos. 17 voltam és el kellett mondani,mert kellett az abortuszhoz az engedélye,aláírása. Elmondtam és nagyon megértő volt, mindenben mellettem állt, ellenben a barátom nem, ott is hagytam azonnal.

De jobb ha védekeztek, mert iszonyú tortúra és fájdalom. Nekem azóta volt még kettő (úgy,hogy gyógyszert szedtem) és nem kívánom senkinek. De még mindig jobb így mintha lenne 2 gyerekem akik éheznek,vagy fpgyatékosok a gyógyszer miatt.

2010. júl. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem lehet teherbe esni (ez eddig csak Szűz Máriának sikerült, ahogy írta is fent :)). Kell hozzá 1 db férfi és 1 db nő, meg 0 ész, hogy ne védekezzenek.

A tablettás esethez hozzátenném, hogy

1. a normálisan szedett (nem kihagyott, nem később bevett, nem kihányt, nem antibiotikummal szedett, hasmenéssel ki nem adott) tabletta mellett a teherbe esés valőszínűsége 1 év alatt 1 ezrelék, 1 év alatt 1000 nőből 0,1 (gyakorlatilag 0) esik teherbe (annak az esély, hogy ez valakivel kétszer megtörténik, ki sem számítható - úgyhogy ne haragudj, válaszoló, én nem hiszem el neked, hogy önhibádon kívül estél teherbe kétszer, tabi mellett),

2. a tabi nem okoz a babának károsodást az első 1-2 hónapban (sőt, azt hiszem, még a harmadikban sem), addig meg az ember általában észerveszik, hogy terhes (12 hét után elvetetni se lehet).

2010. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Ja, és 3 abortusz után imádkozz, hogy lehessen majd gyereked.
2010. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%

el lehet vetetni a 12. hét után, csak azt nem elvetetésnek hívják, és akkor szoktak ilyet tenni ha beteg, vagy fogyatékos lenne.

De te milyen okos vagy!

Honnan veszed,hogy viccből volt 3 abortusza?

Attól még nem gyilkos, Ti meg úgycsináltok ezen az oldalon mintha megölt volna egy falunyi embert az aki abortuszra ment. Álszent dolog ez.

2010. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a Ratkó korszakban is volt nem 1 és nem 2 abortusza sok nőnek, amikor tilos volt, és úgy végezték el a doklik, hogy vérmérgezést kaptak, mégis rengeteg 25-30 év közötti ember van, szóval 3 mi időnkbeli megszakítás semmi azokhoz képest.

Szerintem a kérdésre válaszoljunk ne egymást támadjuk!

2010. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy "véletlenül" teherbe esik valaki.

én már felnőtt nő voltam, mikor nem védekeztünk megfelelően és terhes lettem. anyámnak annyit mondtam, hogy pozitív lett a terhességi tesztem és indulok a nőgyógyászatra intézni az abortuszt. én belátom és vállalom, hogy felelőtlen voltam felnőtt létemre, de tudtam, hogy így a nem kívánt terhesség is benne van a pakliban tehát nem utána sírtam mint a fürdős k.rva. akik azzal takaróznak, hogy véletlen becsúszott a gyerek, stb pedig ő "védekezett" csak szánni tudom. ha valaki rendesen, megbízható módszerrel, pl tablettával vagy óvszerrel védekezik nem pedig megszakítással (ahogy én tettem) és rendeltetésszerűen használja, az nem lesz terhes, ilyen marha egyszerű. azóta én is tablettázom, rendesen szedem.

minden esetre azt tanácsolom gyerekek, hogy védekezzetek tisztességesen és akkor se anyu haragjától se az abortusztól nem kell félni.

2010. júl. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Csak hogy hozzászóljak, spirál mellett is volt, aki teherbe esett!!!
2010. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Most biztos fognak engem is ostorozni.Nekem 15 évesen volt abortuszom.Azóta is lelkibeteg vagyok miatta.A barátom idősebb volt tőlem és nekem (naív kislánynak) annyira tetszett,hogy minden áron a kedvében akartam járni,csakhogy velem legyen,ezért engedtem neki,és gondoltam ő már elég tapasztalt ahhoz,hogy ne legyen baj.Hát sajnos lett.Édesanyám kísért el az abortuszra,de azóta is nagyon szégyellem a dolgot és bánni fogom életem végéig.Most pedig,mikor már itt lenne az ideje a gyerekvállalának,attól rettegek,hogy a gyerekkori felelőtlenségem miatt majd nem eshetek teherbe.A mostani párom nem is tud a dologról,mert eddig még nem került szóba a gyerekvállalás,és még nem is vagyunk házasok.
2010. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!