Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Estél már teherbe "véletlenül"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Estél már teherbe "véletlenül" (nem akartad a babát)? Hány éves voltál? Hogyan mondtad el anyukádnak? Hogyan reagált, mit mondott?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 09:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Utolsó, ne legyen bűntudatod és ne szégyelld. 15 éves kislányként nemigen volt más választásod. inkább az akkori pasid az, aki rághatná magát, hogy hülyére vett és nem vigyázott rád. az ilyesmi sose egy ember hibája. nekem is volt egy abortuszom és ettől se te se én, se nők milliói nem vagyunk rosszabb emberek. kb minden 3. nő átesett már ilyenen, csak senki nem veri nagydobra. gondolom már sok idő eltelt azóta. a párodnak meg nyugodtan mondd el, ez is a múltadhoz tartozik, biztosan megérti, ha szeret. attól meg, hogy nem lehet majd gyereked, ne félj. ha annak idején nem volt komoly szövődmény, akkor annyi gyereked lehet, amennyit akarsz. lépj túl ezen a dolgon, hidd el, akkor úgy volt a legjobb. a baba se akarna a semmibe születni gyerekanyához, ha lenne választása.

24 N

2010. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
senki sem állítja, hogy az abortusz jó dolog, követendő példa és el kell mélyíteni, de nem vagy te ahhoz túl nagy senki vagy, hogy másnak megmondd, mi a helyes, pláne, hogy leszánalmasférgezz valakit! neked biztos nem lesz abortuszod soha, sőt szülsz vagy 10 gyereket, szíved joga hurrá. de azokat, akik átestek ezen hagyd békén és ne pofázz be nekik, mert nem a te dolgod. amúgy állítom, ha az abortált magzatot kérdeznénk, szerintem még ő is ezt mondaná!
2010. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
én nem szánalmas férgeztem le senkit, de ne szólj senkinek. annyit irtam, hogy szánalmas mert 3 abortusz szánalmas! Ha lett volna abortuszom, akkor utána lett volna annyi eszem, hogy RENDESEN védekezek. És ha szülnék 10 gyereket szerintem neked az se lenne probléma mert nem te etetnéd őket;) Egyenlőre maradjunk ennyiben. És igen is szánalmas:) Amúgy a férget meg te írtad, meg azt is, hogy megütnél ha ismernél...szóval nem tudom kettőnk közül ki az alpári paraszt.:)
2010. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
"de nem vagy te ahhoz túl nagy senki vagy" -> és a fogalmazásod is gyönyörű .:)
2010. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Azt, hogy megütnélek, nem én írtam, hanem valaki más... okos, nagyon okos...

a félreírásomhoz nem fűznék semmit, mivel a hülye is látja, hogy nem a fogalmazásommal van baj, hanem véletlenül plusz leütések vannak, de ezt fölösleges magyarázni.

és nem, most hiába mosakodsz, te akkor is a válaszoló személyét szánalmasoztad. de nem bánom, tegyük fel, hogy magát a 3 abortuszra mondtad, hogy szánalmas. ettől nem lettél jobb, mert sem a válaszoló sem a tette felett nincs semmi jogod ítélkezni.

amúgy mesélj már kicsit a ballépéseidről, amiket eddig elkövettél életed során, hadd mondjuk már meg, hogy lett volna a helyes cselekedned és hogy mi is jól leoszthassunk. na??

2010. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

20.03 az alpári parasztról csak egy olyan ember jut eszembe mint te, aki más baját boncolgatja és a gyenge pontján támadja.

Szánalmas a kedves anyukád az, aki egy ilyen érzéketlen sz@r hozott a világra.

:)

2010. júl. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Én is a 20.03 nak üzenem, hogy attól, mert te sikertelen vagyí és senki nem feküdt le veled szerelemből, mást még nem kell leszánalmasozni.
2010. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

OFF

"Mondjuk a Ratkó korszakban is volt nem 1 és nem 2 abortusza sok nőnek, amikor tilos volt, és úgy végezték el a doklik, hogy vérmérgezést kaptak, mégis rengeteg 25-30 év közötti ember van"


Nem teljesen értem az összefüggést a Ratkó-korszak és a 25-30 éves emberek között, miután az abortusztilalom az ötvenes évek elején volt érvényben (ezt nevezzük Ratkó-korszaknak)... De lehet, én értettem félre a mondanivalód lényegét. Végül is a 25-30 évesek az ún. Ratkó-unokák.

2010. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Nem feküdt le velem senki szerelemből - Több éves kapcsolatom van, ahol van szerelem és TUDOK VÉDEKEZNI IS.

Az, hogy édesanyám egy szart hozott a világra nembaj. Eggyel több vagy kevesebb már nem tök mind1? :D Valószínű ti is a szar emberek közé tartozok, mert gondolom olyan sok mindent tettetek le az asztalra. Nyomorultak. Itt befejeztem. :D:D Védekezni kéne nem gyerekeket elrakatni.

2010. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Hú de jó, na akkor menjünk csak bele, miféle ember is vagy te? a pasid hogy bír elviselni? egy mindenbe belepofázó undok béka lehetsz, akit valószínűleg mindenki utál és kibeszél a háta mögött. biztos az ismerőseidnek is megmondod, mit hogy kéne és folyamatosan osztod nekik az észt. biztos jó sok el is fordult tőled, amin nem csodálkozom. fújj, de egy ocsmány alak lehetsz...

na mesélj már, miket csináltál eddig? volt már olyan, hogy mondjuk csúnyán beszéltél valakivel? igen? fúj, micsoda szánalomgép vagy.

vagy biztos volt már olyan is, hogy többet adott vissza a pénztáros és nem szóltál, hanem lapultál mint szar a fűben. hát micsoda jellemtelen senki vagy te!

szemeteltél már az utcán? mégis hogy képzelted? majd más szedi fel helyetted a szarodat?

na, hogy esett?

remélem nagyon rosszul, te görény.

2010. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!