Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki nem szeretne gyereket? Illetve hogyan reagálnátok le, ha a párotok nem szeretne gyereket? Szakítás vagy elfogadjátok és vele maradtok?

Figyelt kérdés
28 éves férfi vagyok, nem szeretnék gyereket egyáltalán. Mindenki kérdezgetni miért nem alapítottam ennyi idősen családot, ilyenkor pedig mindig meglepődnek, amikor azt válaszolom, mert nincs szükségem gyerekre. Nem tudnék apa lenne, nem tudnék bánni egy gyerekkel, nem akarom tönkre tenni egy gyerek miatt azt, amit eddig felépítettem. Nálam a család fogalma kimerül a páromban, illetve nekem bőven elég az, ha van mellettem valaki aki szeret, és akit én is szeretek, akár egy életen át és bármit megtehetünk ketten, kötöttségek nélkül.
2020. ápr. 10. 17:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Párommal ebben (is) nagy az egyetértés. Mindketten olyan családból jöttünk, ahol nem voltak ránk felkészülve az apák (páromnak az anyja sem) és sokat szenvedtünk emiatt. Mi nem akarnánk ennek kitenni senkit, amellett, hogy alapból nem vonzanak a család gondolata. Ma már aki gyereket vállal, az mondható inkább felelőtlennek vagy károsnak. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy senki se szüljön, de jó lenne, ha olyanok alapítanának családot, akiknek a gyerekéből értelmes, egészséges felnőtt lehet, akit aztán sikeresen taníttatnak és indítanak el az életben.
2020. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer élünk szokták mondani. Vagyis ha te nem szerenél, viszont a párod meg egyszer azzal állít be, hogy szeretne gyereket, akkor nem mondhatod neki, hogy nem lesz, mert ne nem akarsz. Tehát vagy engedsz neki, vagy szakíttotok, mert nem teheted meg, hogy őt megfoszd az anyaságtól.
2020. ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Én se akarok gyereket. Elmúltam 30 éves. Sokan kérdezgették, hogy miért nem. Egyszerűen nem érzem azt, hogy szülő akarok lenni. Szeretem a gyerekeket, de sajátot sose akartam. Volt olyan barátom aki ezt nem értette meg. Szakítás lett a vége.
2020. ápr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok gyereket, a férjem sem, ha nem így lenne össze se jöttünk volna egymással, ebben pont nincs kompromisszum. Az ismerőseim között kb fele-fele arányban vannak azok a nők, akik szeretnének gyereket (vagy már van is nekik) és azok, akik nem. Egyáltalán nem olyan ritka, hogy valaki nem akar.
2020. ápr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%

En peldaul jelegleg biztos h nem akarok. 24 vagyok. De 32 eves korom korul esetleg igen. Viszont ez nalunk nem okozott szakitasi problemakat. Benne van de ki tudja mennyire "venne ki a reszet" az egeszbol. El nem hagyna mert nem vagyok olyan gaz h szandekosan kb terhes legyek aztan a 4.honapban szoljak. Ezt elore kell tisztazni.

Tobb csaj ismerosom korombeliek, nem akarnak. 24-25 evesek vagyunk de kozuluk is 10bol 3an 30 evesen rajonnek h ok aztan oruletesen de anyukak akarnak lenni. Ez igy van. Es a tobbi 30 utan ha nem feszul ra a temara..akkor nem akar. 24-25 evesen aki kijelenti h biztos nem arra rajohet az anyai oszton 6 ev mulva.

2020. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
Ezt a kapcsolat elején tisztázni szokták.
2020. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
67%
Nekem ugyan változó intenzitással de mindig ott van a fejemben hogy szeretnék egyszer. Ennek megfelelően választok párt. Ha együtt lennék évek óta valakivel aki rájön hogy nem szeretne sajnos az a kapcsolat végét jelentené.
2020. ápr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is elég sok nőt ismerek, aki nem akar gyereket, vagy nem ragaszkodik hozzá, így ha találkozik valakivel, akivel megvan a közös hang, akkor nem probléma, ha ebben eltérnek. Én a magam részéről már 17 évesen is úgy ismerkedtem, hogy majd egyszer esküvő, gyerekek, így most, 27 évesen is ha ismerkednék, az egyik első dolog lenne ennek a letisztázása. Sokkal de sokkal nehezebb akkor dönteni, amikor már vannak érzelmek, közös emlékek, egy közösen felépített élet, de ebben nem egyeztek, mintha még az első randikon, a kezdeti beszélgetésekkor letisztázzátok, hogy mi merre, hány méter, és akkor jelentitek ki, hogy ez alapján nem illetek össze. Szerintem ezzel semmi baj sincs, ha korrekten megbeszélik a felek, nem való mindenkinek gyerek és teljesen felesleges csak azért szaporodni, "mert ez kell".
2020. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
10%
Én sem akartam gyereket. 33 éves voltam mikor megszületett a kisfiam. A párom meggyőzött. A legjobb döntés volt. Már babavárás alatt kialakul valami hihetetlen szavakkal lennem írható dolog amit érzel a saját gyereked iránt, és ez csak egyre jobban erősödik ahogy nő a gyerek. Mikor érzed azt a semmihez nem fogható szeretetet amit ad, mindent megváltoztat. Én mostmár nagyon örülök, hogy meggyözhető voltam
2020. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Én sem akarok gyereket, nő vagyok. Mire? Minek? Nem fér bele a jelenlegi terveimbe, maximum ha már mindent elértem, akkor közel 40 évesen szóba kerülhet az, hogy örökbe fogadok egyet, de ahhoz mindenképp kellene egy értelmes partner is, aki szintén céltudatos, elfogadja ezt a döntésemet, és hasonlóan gondolkozik. Én nem hiszem, hogy fogok ilyet találni, az összes eddigi pasim azt fújta, hogy neki 1-2 év múlva már gyerek kell tőlem, még a legelső is, akivel 17 évesen jöttem össze, és ő is ugyanennyi volt.

Jelenleg nem is kell nekem kapcsolat, elegem van.

2020. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!