Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak barátnak keresnék lányoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátnak keresnék lányokat de hol?

Figyelt kérdés
nagyon sokat csalódtam ezért félek a szerelemtől és inkább csak barátnak szeretnél lányokat akivel lehet bulizni beszélgetni filmet nézni . hogy ne legyen egyikőnk se magányos nem vagyok 10 éves mielőtt mindenki azzal jön :) köszönöm a megértést 21é vagyok és szolnoki :D
2010. júl. 26. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 18 vagyok, szolnok megyei lány. Ha gondolod írj privit, add meg az msn címedet. Egy barát mindig jól jön =)
2010. júl. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Figyu: cseréljünk! Én akármilyen csajszival próbálkozok, egyszerűen egyik se akar többet mint "figyu legyünk inkább csak haverok". Komcsi, akit ismerek egyik se akar pasit, persze rinyálnak hogy miért nincsen:) aztán lehet csak én vagyok olyan üszök hogy nem kellek nekik XD Amúgy chaten biztos találsz, vagy buliba. Ott se akar mindenki dugni. Legalábbis ahogy én tapasztalom.
2010. júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Hú de ravasz vagy! "csak barátnak egy lány" persze, aztán egyszer csak azt veszitek észre hogy a kanapén kufircoltok!! hehe, na persze, lány barát, mi? Ügyes ;)
2010. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is szolnok megyei vagyok, 1 órányira szolnoktól. Van párom, szóval tőlem tényleg csak barátságra számíthatsz. Ha gondolod írj egy emailt.
2010. júl. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tényleg csak barátnak nem vagyok ravasz szerintem létezik fiu és lány között barátság.
2010. júl. 27. 00:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Apám:)!Ez egész jó taktika.Igaza van a puá-knak.
2010. júl. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sokan mondják h nincs lány-fiú barátság...mások meg azt mondják h létezik...

De szerintem az úgy van, hogy...aki hisz benne, annál létezik fiú-lány barátság...aki meg nem hisz, annál nem létezik...

2010. júl. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
egész jó taktika nem hinném nem vagyok egy olyan típusú ember aki vetít össze vissza a célja elérése érdekében azt mondom amit gondolok ennyi
2010. júl. 27. 12:39
 9/10 anonim válasza:
szolnoki vagyok és 17 éves :D
2010. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ha gondolod írj privátot. (előző)
2010. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!