Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan hihetetlen egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan hihetetlen egyeseknek ebben a kategóriában, hogy egy nő meg tud állni a saját lábán és nem lehet megvenni pusztán pénzért?

Figyelt kérdés

Miért akarják egyesek beleszőni mindenbe, hogy a nők alkalmatlanok maguknak megvenni a dolgokat, amikre szükségük van/beszopják magukat a munkahelyre/a pénz meg a kocsi miatt vannak együtt valakivel?


Miért olyan hihetetlen, hogy valaki képes társként funkcionálni egy kapcsolatban?


És miért akarnak a férfiak azzal csajozni, hogy lenne hol laknom, ha velük lennék, mikor pedig van hol laknom, miért húzzák le az érdemeimet?

Miért akarnak bundát, ékszert, cipőt kínálgatni a semmiből?


Komolyan ennyire gyökér szinten vannak, hogy azt hiszik, meghat az ilyesmi és a nők egy fonnyadt péniszt akarnak szopkodni, mert máshogy nem tudják megoldani?


2020. ápr. 4. 12:08
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

"csak két dolgot nem értek: a többség, a többi ember miért láthatatlan számotokra és miért akartok megfelelni ennek a rétegnek és kifizetni őket? Jó érzés lábtörlőnek lenni, vagy mi?"


Én sosem akartam ennek a rétegnek megfelelni (annak ellenére, hogy sok tekintetben én viszont megfelelk nekik).


Sőt! Kifejezetten taszít, és azonnal érdeklődésem veszítem iránta, ha olyan nővel hoz össze a sors, akin látom, hogy felcsillan a szemében a felismerés, hogy van pénzem.



Viszont ez a 10% nem egyenletes eloszlású. Azt látom, hogy bizonyos társadalmi rétegekben sokkal magasabb, és azok a srácok, akik abba a rétegbe tartoznak hatványozottan találkoznak a jelenséggel, hogy pénzzel nőt lehet venni.


És azt sem tagadom, hogy vannak férfiak, akik kihasználják azt a lehetőséget, hogy egy 7 számjegyű fizetéssel már szépen lehet csemegézni az ilyen nők között.



Nyilván a diplomás, jó cégnél (jellemzően multinál), jó fizetésért dolgozó nők között nincs 10% sem azok aránya, akiket egy kocsival vagy elegáns vacsorával ágyba lehet vinni. Viszont sokkal alacsonyabb vagyoni kategóriákban ez nem 10%, hanem simán 30 (nem tudományos kutatás eredménye, szóval ne a konkrét számot nézd! :))



És ez az, ami a nyafit és a meg nem értést okozza. Te kérdező el sem tudod képzelni, hogy attól, hogy csak a jó kocsim, jó fizetésem, jó jövőképem miatt vonzó legyek számodra. Azok a srácok, akik pedig azt látják, hogy az ő köreikben a nők 30%-a ilyen, el sem tudják képzelni, hogy hogyan ismerkedhetnének.

2020. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
45%

Egyébként abban a vagyoni kategóriában, ahol ez elég gyakori, ott sem feltétlen a %-kal van a baj, hanem elég frusztráló lehet, ha rendszeresen azzal szembesülsz, hogy már megint bepasizott az egyik lány az ismeretségi körből, és már megint olyan pasit szedett fel, akinek prémium autója van, akinek valami vonzó megnevezés áll a névjegykártyáján (ok, tudom XXI század, senki nem használ névjegykártyát ;)).


Ebből azért könnyű levonni a következetést, hogy ez kell a nőknek, még akkor is, ha kivétel mindig mindenhol van.

2020. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
60%
Van az a típus, aki azt hiszi, megvásárolhatja a nőt. Az se zavarja, ha a nő mást szeret. Én is belefutottam ilyenbe. Ráadásul én rá is lennék szorulva. Étteremről étteremre vitt és sorolhatnám. De aztán kiléptem az egészből, mert rájöttem, hogy csak magamat csapom be és ő se ezt érdemli. Elhagytam egy olyan férfiért, akinek soha nem fogok kelleni. De ha őt szeretem, akkor őt szeretem, ez van.
2020. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm 31-es a válaszod. Így még nem igazán tekintettem a kérdésre, nem gondoltam volna, hogy pont azok adják el a lelküket ilyesminek, akik nincsenek kifejezetten jó anyagi helyzetben. Mármint ha jól értettem, inkább az alacsonyabb szociális szinteken általánosabb ez a jelenség. Viszont amit ezek a férfiak kínálnak, az gyakran inkább csak kirakat és luxus, aminek meg inkább a sznobok örülnének és nem azok, akik amúgy sem ebben nőttek fel. Meg aztán az is furcsa számomra, hogy mit profitál belőle a férfi. Ekkora ár megérné a szexért? Vagy akkor már teljesen kiszolgáltatja magának a nőt és azt élvezi? Nehéz megérteni úgy, hogy testközelből nem ismerek ilyen kapcsolatokat.
2020. ápr. 4. 19:09
 35/37 anonim ***** válasza:

"Nehéz megérteni úgy, hogy testközelből nem ismerek ilyen kapcsolatokat."


Én sem vagyok ebben a világban túl tapasztalt, inkább csak kívülről láttam, haverokat, akik vagy kihasználták a lehetőséget, vagy akik pont onnan jöttek, ahol egy jó kocsi, egy pár meghívás már elég, hogy a nők komolyan felfigyeljenek az emberre, miközben nekik se kocsi, se pénz, hogy a lányokat szórakoztassák.



Minden esetre örülök, hogy tudtunk erről a témáról normálisan beszélni, és nem csak a porba pontozás, és a "ilyen nincs, minde nő q, minden férfi looser" szintjén.



Én személy szerint 1-2 esetet leszámítva, amikor ilyesmibe keveredtem, örülök, hogy az én világomban (meg azt hiszem a Tiedben is) nem ezek a dolgok a döntőek, legalábbis nagyon nagy részben nem.


És azt is megértem, ha az itt tapasztalt nagy általánosítás bosszant, hogy minden nőnek csak a pénz számítana.

2020. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
ps: amit elfelejtettem, hogy persze ettől még vannak, akik komolyan gondolják minden bizonyíték, vagy tapasztalat nélkül, hogy a "csajozásho" pénz kell, mert a saját sikertelenségüket erre fogják, de hol nincsenek hülyék ;)
2020. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Szerintem az ezt firtató kérdésekre válaszolni is felesleges. Nyilvánvalóan valami elvarázsolt világban él a kitalálója.
2020. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!