Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan hihetetlen egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan hihetetlen egyeseknek ebben a kategóriában, hogy egy nő meg tud állni a saját lábán és nem lehet megvenni pusztán pénzért?

Figyelt kérdés

Miért akarják egyesek beleszőni mindenbe, hogy a nők alkalmatlanok maguknak megvenni a dolgokat, amikre szükségük van/beszopják magukat a munkahelyre/a pénz meg a kocsi miatt vannak együtt valakivel?


Miért olyan hihetetlen, hogy valaki képes társként funkcionálni egy kapcsolatban?


És miért akarnak a férfiak azzal csajozni, hogy lenne hol laknom, ha velük lennék, mikor pedig van hol laknom, miért húzzák le az érdemeimet?

Miért akarnak bundát, ékszert, cipőt kínálgatni a semmiből?


Komolyan ennyire gyökér szinten vannak, hogy azt hiszik, meghat az ilyesmi és a nők egy fonnyadt péniszt akarnak szopkodni, mert máshogy nem tudják megoldani?


2020. ápr. 4. 12:08
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
5%
Mert hihetetlen a dolog, és a való élet mást mutat sok esetben.
2020. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
92%

Imádom, amikor azzal jönnek, hogy nem ismernek egyetlen nőt sem, aki képes lenne megélni a fizetéséből, nem valami himihumi műkörmös vagy hasonló lenne. Felfogják ezek, hogy ilyenkor a saját anyjukról, lánytestvérükről is beszélnek? Ők is a testükből élnek? Nem jártak iskolába, nem voltak szorgalmas, jó tanuló lány osztálytársaik? Vagy a lányok már 6 évesen is szoptak a jó jegyekért? Nem érettségiztek együtt lányokkal? Egyetemen csak fiúk voltak? (ja bocs, tudom, hogy a lányok csak dugatták magukat a professzorral a jó jegyekért). Nem voltak még orvosnál, aki nő volt? Tudják egyáltalán, hogy mennyit keres egy műkörmös?

Biztos azért baxxom a rezet 6 évig orvosin kb 200 évfolyamtársammal, akiknek 60-70%-a lány, hogy utána valami nagypofájú béemvés tahóval tartassuk ki magunkat.

2020. ápr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
7%

#9: Csak azzal ellentétben amit te írtál, amit én az nem konteó.


Igenis számít a nőknek a státusz. Nem a BMW kell nekik, hanem amit a BMW jelent - státusz szimbólum.


Nem a csávó sok ismerőse kell neki, hanem amit az jelent, ha van neki - társadalmi státusz.


Ha sok nőt dugott már, nem az exei kellenek neki, hanem amit az jelent - magas státusz a nők körében.


Nem azért kell neki az, hogy pénzügyi kisfőnök legyen, mert el akarja venni a pénzét, hanem mert státusz.


Minél magasabb valaki státusza az élet minden területén, annál jobban nedvesedik a bugyi. A nők, a nagyon alacsony szinten lévők is a férfi a hátán próbálnak felkapaszkodni, kell nekik valaki aki szponzorálja őket, hogy azt mondhassa a többi nőnek, "látjátok milyen jó nő vagyok, hiszen ilyen pasival vagyok együtt?!"


Emiatt aztán kialakult egy durva hipergámia mára ( [link] de az már más kérdés.

2020. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
4%
Anyagilag függetlenek tudnak lenni a nők, de érzelmileg nem. Nézd csak meg azokat a 35+os nőket, akik nem mentek még férjhez és gyerekük sincs... Szörnyen elveszettek és bizonyatlanok.
2020. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
85%

Mérnök vagyok, magyar viszonylatban kiemelkedően jó fizetéssel, olyan pozícóban, aminek a megnevezése is elárulja, hogy jól kersek, van megtakarításom, saját magam által vett tehermentes lakásom.


És nekem egyáltalán nem meglepő, hogy a nők nem a pénzre mennek!


Itt a GYK-n túl vannak reprezentálva azok a véleménye, hogy a nőknek csak a $ kell.



Nem mondom, hogy nem futottam még soha bele olyan nőbe, aki vagy már a randi elején tudatosan mérte fel az anyagi helyzetem, vagy mikor leesett neki a dolog, akkor hirtelen megláttam a szemében _azt_ a bizonyos csillogást, hogy rájött jól keresek.



Viszont ez a nők maximum 10%-a, a többiek (annak ellenére, hogy jellemzően sokkal kevesebbet keresnek mint én) nem a pénzre utaznak, ha hülye voltam, ugyanúgy véget ért a randi, ahogy egy átlagkeresetűvel ért volna véget, az összes barátnőm törekedett az 50-50% körüli költség megosztásra, még akkor is, ha ezt egyszerűen nem mindig tudtuk tartani (aki tanárként keresett 140 körül, az értelemszerűen nem tudott a nyaralásba 50%-ot adni, vagy mehettünk volna az Alföldre üdülni).

2020. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
92%
Alá tudom támasztani #15 válaszát. Semmivel sincs több matchem Tinderen, mióta nem a szobában lőtt szelfiket, hanem más kontinensen készült képeket teszek fel. Sőt, a "prémium" német autó sem hozza meg az igaz szerelmet, de még egy-egy randit sem nagyon.
2020. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
84%

". Nézd csak meg azokat a 35+os nőket, akik nem mentek még férjhez és gyerekük sincs... Szörnyen elveszettek és bizonyatlanok."


Inkább nézd meg a nő nélküli pasikat. Haragszanak az egész világra, hibáztatnak mindenkit, elkeseredett, hisztis gyerekké válnak.

2020. ápr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
8%
És szerinted a nők jobbak?
2020. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
91%
Mert akkor nem tudnának másokat okolni a saját hiányosságaik miatt.
2020. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
8%
Az életben egész mást tapasztal az ember.Bizony sokat számít a pénz és a velejáró előny.Ez inkább a nőkre jellemző.
2020. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!